Вегетаріанське харчування для дітей

10-16-2019

Вегетарианское питание для детей
У вічній суперечці між вегетаріанцями і м’ясоїдами є один момент, який викликає найбільш запеклу дискусію. І звучить він приблизно так: Дійсно, прийнято вважати, що вегетаріанство і, тим більше, веганство небезпечно для маленьких дітей, так як це позбавляє їх вітамінів і мінералів, які можна отримати лише з тваринного білка і які особливо важливі для нормального росту і розвитку організму. А що з цього приводу кажуть фахівці. Видання Very Well нагадує, що є цілі культури, які дотримуються вегетаріанської системи харчування від покоління до покоління, і діти в цих культурах цілком здорові і щасливі. Крім того, за даними досліджень, переважання овочів і фруктів в раціоні слід пов’язувати з кращим рівнем розвитку дитини і більш високим IQ.
Також хочемо вам порекомендувати вегетарианское питание для детей в Киеве от YummyTummy
Зрозуміло, вегетаріанство може спровокувати дефіцит певних поживних речовин в організмі, але збалансований підхід до харчування здатний все виправити. Так, якщо раціон включає не тільки овочі, фрукти і злаки, а також молочні продукти і яйця, то білка в ньому буде більш ніж достатньо. Ми часто забуваємо про це, але білок у великій кількості міститься, наприклад, у бобових, картоплі та арахісі. А кальцій можна отримати не тільки з молока, але також з листової зелені, такої як капуста, брокколі і бак – чой. Ключ у тому, щоб вибирати максимально здорові продукти для харчування дитини, тому що випічка і картопля фрі — теж вегетаріанство, але навряд чи ви зможете назвати це корисною їжею. , — коментує Джоел Кан (Joel Kahn), кардіолог медичної школи в Університеті Уейна (Wayne State University). Лікарі додають, що переважно вегетаріанська система харчування в перспективі може вирішити проблему дитячого і підліткового ожиріння. — Діти – вегетаріанці, за моїми спостереженнями, можуть похвалитися більш високим рівнем споживання таких поживних речовин, як вітамін С, фолієва кислота і клітковина.
Молочні продукти — один з кращих способів забезпечити дитині достатню кількість кальцію і вітаміну D. Але вегетаріанська дієта в будь-якому разі вимагає ретельного планування. Коли ви усуваєте продукти тваринного походження, вам необхідно переконатися, що раціон містить білки, жири, норму калорій, кальцій, залізо і вітамін B12″, — додає експерт з харчування Кетлін Зельман (Kathleen Zelman). Таким чином, у дитячому вегетаріанство немає нічого страшного. Інша справа, що це має бути рішення дитини, а не ваше. Тобто, не годувати малюка м’ясом просто тому, що його мама і тато ось уже десять років вегетаріанці — неправильно. Правильно — дозволити дитині самій вирішити, які продукти йому подобаються, а які не дуже.