Веселі слова побажання другу на день народження

626

Тільки веселі слова побажання другові на день народження. Подаруйте радість одного, виберіть у нас теплі і гарні слова поздоровлення в прозі одного до Дня Народження. Ну дуже прикольні поздоровлення своїми словами для одного.
***

Привітати вірного друга з його іменинами найпочесніша місія для будь-якого справжнього чоловіка, адже істинно чоловіча дружба перевірена часом сповнена інколи непередбачуваних поворотів і іноді навіть фантастичних ситуацій, спільне подолання яких допомагає якісно згуртувати людей. Адже світом часто править елементарна паніка, яка заважає їм отримати спільну грунт для росту і набору найнеобхідніших життєвих умінь або знань. Тому побажати тобі хочу, щоб всі негоди і життєві труднощі, ніколи не косили ряди твоїх друзів і найближчих товаришів, а тільки поповнювала їх перевіреними людьми. Нехай свято наповнить твій дім добрими й щирими побажаннями.

***

З плином часу, в привітаннях близьких можна простежити досить цікаву тенденцію – з кожним роком все частіше бажають імениннику богатирського здоров’я та успіхів у всіх його роздумах і починаннях. Я ж тобі, мій друг, хочу щиро побажати ні при яких обставинах і ситуаціях не втрачати ні міліграма віри в себе та власні людські сили, адже саме невір’я породжує болячки і неприємності. Ти настільки емоційно цілісний і морально стійкий суб’єкт, що на тебе обов’язково повинні дорівнювати покоління. Нехай твоя впевненість в собі ніколи не перероджується в гординю, делікатна наполегливість не перетворюється в сильний напір, а найунікальніша харизма нікому не здавалася складнощами.

***

Кожне свято для будь-якої людини є спосіб розважити себе, додати буднях веселих фарб і цінних спогадів. День Народження найголовніший з цієї ієрархії подій, адже в цей день іменинник переживає вкотре трепет і ні з чим незрівняне хвилювання. Кожен рік дає людині певний склад подій, звершень і, на перший погляд, втрат, які загартовують волю, дають підґрунтя для якісного зростання і зміни пріоритетів. Тому день Народження стає свого роду приводом згадати минуле і загадати найбажаніше і неповторне в наступний рік, привітати рідних і справжніх друзів. Тому побажати тобі хочу, щоб списки хорошого з кожним роком не вміщалися в один вечір, і його треба було розтягувати на кілька днів!

***

З кожним роком сучасні люди намагаються все більше схожим на оточуючих, не випадати з загального сірого контексту і приймати невластиві звички і звичаї, продиктовані капризницей модою. Але в цей чудовий свято – твій день Народження, я хочу побажати тобі, мій друже, щоб ти, ні при яких умовах не выцветал у цьому вирі життя, нехай твій шалений запал і доброзичливе дитячість завжди заряджало близьких і рідних на створення чогось по-справжньому вартісного і яскравого. Нехай у твоїй душі ніколи не гаснуть багаття любові, не затихає ураган пригод, і завжди дзвенять звуки молодості та життя! Я сподіваюся, наші шляхи ніколи не розійдуться, і я зможуть легко розділити з тобою всі твої пори і мрії.

***

Наша дружба, дорогий іменинник, вже який рік проходить запеклий тест-драйв і наші відносини не просто наповнюються добром і колоссальнейшим взаимоуважением, вони все більше захоплюють території в моєму чоловічому серці. Я хочу в першу чергу подякувати тобі за твою щиру дружбу і приголомшливу підтримку у всіх моїх, нехай і дрібних в порівнянні з світовими поняттями починаннями! Тому прийми мої справжні привітання і побажання, ніколи не втрачати свого путівника по життю і рухатися назустріч йому з самою вражаючою швидкістю, з якою може тільки володіти звичайна людина в цій скромній життя. Я постараюся не просто сприяти тобі це, але і підганяти тебе у хвилини смутку чи елементарної людської втоми!

***

У кожного в житті неодмінно трапляються найрізноманітніші події і збігу найпідступніших обставин, які вибивають із струменя навіть найстійкіших і понад цілеспрямованих. Тому моє побажання в цей світлий і чудове свято досить просте: нехай у твоїй безмежній душі утворюється диво-генератор, який в змозі буде, не просто зможе виробляти з усього поганого тільки гарне, але й поглинати душевні терзання і смуту. Також нехай у серці твоєму завжди виникають притягують вібрації для всього світлого і справжнього, що існує в цьому непростому, але упоительном світі. Я сподіваюся, ми і твоя рідня допоможе тобі в цьому, і наповнимо твій світ нескінченним добром, радістю та щастям!

***

День Народження з одного боку шикарний світле свято, адже кожен прожитий рік обов’язково варто зазначити, проаналізувати і сформулювати свої побажання на майбутній рік. Але з іншого боку, з кожним роком у людини накопичується все більше забаганок і бажання, а час невблаганно забирає енергію, сили і прагнення. Я хочу щиро від щирого серця побажати тобі ніколи не знати емоційного занепаду, хай в крові твоїй завжди вирує полум’я, яке насичує всі твої клітинки пустощами, запалом і молодечою спритністю! Я хочу, щоб ти і далі залишався вогником в нашому світі, приваблював нас своєю пекучою енергією і світлом неповторної душі, адже душею нашого колективу є ти вже стільки років!

***

Справжня дружба не відвідує кожного за всю його життя, тому отримавши, одного разу від неї такий безцінний дар, варто невпинно берегти його протягом всього свого існування. Друзі не просто тимчасові компаньйони, це справжні товариші та помічники, в компанії яких життя насичується справжніми фарбами. Мене такий благословення осяяло, і я можу з упевненістю сказати, що ти самий вірний і добрий мій друг. Тому в день твого Народження я бажаю тобі не розгубити в нескінченній метушні сучасної що не піддається аналізу життя накопичених друзів, насолоджуватися їх завзятою компанією багато-багато років і отримувати задоволення від кожної, навіть випадкової зустрічі. Сподіваюся, у твоєму житті завжди буде місце для нас і наших сімей!

***

***

Прикольні привітання з днем народження другу на телефон