Xiaomi Mi WiFi Router 4

4-2-2020
Xiaomi Mi WiFi Router 4

Частота передачі . , великим радіусом прийому, оснащений чотирма антенами , оперативної та флеш – пам’яттю 128 Мб, управлінням за допомогою спеціального додатка. Він забезпечить стабільне з’єднання мережі на доступний радіус. Пристрій якісне і дуже стильне, стане приємним доповненням в інтер’єрі квартири. , великим радіусом прийому, оснащений чотирма антенами , оперативної та флеш – пам’яттю 128 Мб, управлінням за допомогою спеціального додатка. Він забезпечить стабільне з’єднання мережі на доступний радіус. Також хочемо вам порекомендувати https://alfabox.com.ua/ у нас найкращий вибір Xiaomi Mi WiFi Router 4.

Пристрій якісне і дуже стильне, стане приємним доповненням в інтер’єрі квартири. Маршрутизатор отримав потужний процесор і нове програмне забезпечення. Він відмінно справляється з передачею якісного мультимедіа, дозволяючи грати, спілкуватися онлайн і переглядати Full HD – відео одночасно. З ним робота в режимі багатозадачності стає ще більш зручною і результативною. Кути корпусу стали більш округлими, тепер він виглядає завершеним. Саме завдяки новому процесору підтримується можливість одночасного підключення до 128 пристроїв. Як показала практика, цього цілком достатньо для комфортної роботи роутера. ГГц і дві на 5 ГГц. Є фіксатори для установки в потрібному положенні.
Ви можете контролювати час перебування дітей у всесвітній павутині. Додаток Mi WiFi допоможе вам визначити час використання інтернету дітьми у відповідності з науковим підходом до режиму навчання і відпочинку. А при підключенні нового пристрою до вашої домашньої бездротової мережі додаток MiWiFi надсилає відповідне повідомлення на ваш смартфон. Якщо ви не бажаєте, щоб це пристрій мав доступ до вашої мережі, ви можете одним натисканням внести його в чорний список. Також за допомогою програми MiWiFi можна легко і швидко здійснити автоматичне копіювання відео, фото, музики і файлів і мати до них доступ з будь-якого підключеного до роутера пристрою. Вона не допускає проникнення вірусів в домашню мережу і злому комп’ютерів хакерами. Крім того, роутер автоматично блокує сайти з шкідливим контентом і фішинговими додатками.