Як доглядати за шкірою обличчя.

4-10-2019

Як доглядати за шкірою обличчя.

Дерматологи і експерти BeautyHack — про те, як правильно очищати шкіру, підбирати денні та нічні креми, а також наслідки використання антивікових сироваток з раніше часу. Ретельне очищення шкіри — головне правило догляду незалежно від віку. Триступенева система два рази в день — обов’язковий мінімум. Після вмивання обов’язково користуйтеся тоніком для обличчя, щоб відновити pH. Не забувайте, що міцелярно воду потрібно змивати. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі косметолог киев.
Вранці для вмивання достатньо буде м’якою пінки без агресивних компонентів у складі — видалить надлишки себума і інших забруднень, що накопичилися за ніч. Увечері можна скористатися гідрофільним маслом (прекрасний засіб для осінньо – зимового періоду) — воно дозволяє пропустити перший етап очищення: міцелярно воду або молочко для зняття макіяжу. Поділ кремів на денні та нічні — не просто маркетинговий хід. Вони відрізняються різними складами і концентрацією активних діючих речовин.
У нічних кремах можуть міститися компоненти, що викликають пігментацію або алергічну реакцію під дією сонячного світла. В склад денних, крім зволожуючих речовин, входять інгредієнти, які захищають шкіру від ультрафіолету, перепадів температури та інших несприятливих факторів навколишнього середовища. Креми з ретинолом можна застосовувати тільки на ніч, так як при дії УФ – променів можуть з’явитися пігментні плями і навіть опіки.