Як користуватися криптовалютой.

2-28-2018

Як користуватися криптовалютой.
Здравствуйте, шановні читачі. У цій публікації ми розглянемо ключові характеристики перших у світі цифрових грошей — Біткойн. Вони являє собою валюту, створену і використовувану в електронному вигляді. Віртуальні гроші ніхто не контролює, вони не друкуються, як долари або євро. Вони виробляються людьми та великими обчислювальними центрами. Мережа Bitcoin називається блокчейн. Вона управляється комп’ютерами, розташованими в різних точках світу, які за допомогою програмного забезпечення вирішують складні математичні задачі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Offeringico.com/.
На перший погляд все здається більш або менш зрозумілим, але для новачків цього мало, щоб зрозуміти, як користуватися Биткоинами. Ми постараємося відповісти на основні питання про те, як функціонує перша в світі криптовалюта. Краще всього почати з відмінностей цифрових грошей від звичайних. Цифрові монети можна використовувати для покупки речей в інтернеті. У цьому сенсі він нічим не відрізняється від доларів, євро або рублів, якими можна користуватися в глобальній мережі в електронному вигляді за допомогою різних платіжних систем, таких як Webmoney або Яндекс.Гроші.
Однак найбільш важлива характеристика BTC, яка відрізняє її від звичайних грошей, полягає в тому, що криптовалюта децентралізована. Жодна установа не контролює її мережа. Багато людей бачать в цьому її основна перевага, так як їх засоби не перебувають під контролем інших осіб або організацій, наприклад, банків. Розробником програмного забезпечення є людина, відомий під ніком Сатоши Накамото. Також вважається, що під цим псевдонімом може ховатися ціла група фахівців.