Home Як краще знайти нову роботу.

Як краще знайти нову роботу.

7-18-2018

Як краще знайти нову роботу.

Втім, досвід показує, що співробітники компаній, швидше за все, лукавлять: ви зустрічаєте в офісах багато менеджерів середньої ланки, яким під 50. Кандидатам старше 45 років знайти роботу дійсно складніше, ніж їх молодим колегам. На адміністративні посади (секретар, помічник керівника, асистент відділу, координатор проектів) і на лінійні позиції (менеджер з продажу, закупівель, логістики, маркетингу) тих, хто наближається до пенсії, беруть неохоче. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі работа ру.
Середній вік співробітників компанії — молодий, і керівництво віддає пріоритет претендентам відповідної вікової категорії, щоб їм було зручно один з одним, щоб не було конфлікту поколінь. Та й навряд чи людині буде приємно працювати з керівником, який йому в сини годиться. Таке спостерігається в традиційно молодих сферах — івент-, креативних, маркетингових агентствах, в ресторанному та клубному бізнесі, ряд IT – сфер і сфер торгівлі.
В роботі потрібні якості, традиційно притаманні молодим кандидатам, — гнучкість, адаптивність і спроможність до швидкого навчання, любов до сучасних інформаційних технологій і гаджетів. Віковим кандидатам складніше адаптуватися до технічного прогресу. Така ситуація теж характерна для молодих сфер бізнесу. Якщо бачення роботи кандидата буде розходитися з думкою керівника, йому буде нелегко перебудуватися і прийняти чужу точку зору — він уже вважає себе таким, що відбувся професіоналом.