Як навчитися робити вишивку.

3-6-2019

Як навчитися робити вишивку.

Збережені роботи вчені датують II – V ст. , однак ніхто не може назвати не тільки дат виникнення вишивки як рукоділля, але і точної кількості її різновидів. В даний час існують два основних види вишивки – ручна та машинна. Підтвердженням цьому служить величезна кількість людей різних вікових груп та різного роду діяльності, чиїм хобі стала саме ручна вишивка. Ручна художня вишивка може виконуватися на тканини будь-якого типу: бавовняної, джинсового, вовняної, шовкової, на оксамиті, органзі і шкірі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі швейная фурнитура опт украине.
Широкий вибір матеріалів, які застосовуються для створення візерунків: різноманітні нитки шовкові та капронові стрічки, бісер і намистини. Існує і безліч технік ручної вишивки, кожен може вибрати вид вишивання за своїм смаком та уподобаннями. Затребуваність вишивки вручну стрімко зростає серед модельєрів всього світу. Адже це безпрограшний варіант створення речі дійсно оригінальним, індивідуальним, ексклюзивним, будь то предмет одягу, головний убір, шарф або сумочка.
Сучасні дизайнери інтер’єру також охоче працюють в цьому напрямку і розвивають його. Неповторність, вишуканість, шик внесуть в інтер’єр будь-якого приміщення вишиті вручну серветки, скатертини, рушники, подушки і настінні панно. Особливе значення має ручна церковна вишивка. Адже донині розкішні шати представників РПЦ прикрашаються вручну з використанням золотих ниток і веремії.