Home Як навчитися шити на швейній машинці.

Як навчитися шити на швейній машинці.

1-29-2019

Як навчитися шити на швейній машинці.

Зараз купили аквалор м’який душ, відмінна штука. Лор сказала, що це відмінна гігієна носа, особливо в опалювальний сезон. Так само з другою ніздрею. Потім здавити порожню грушу і наоброт з носа видалити залишки води. Якщо впевнені, що зможете з однорічною дитиною все це провернути і не залити йому вуха, то робіть. Якщо ж не впевнені, то краще купіть хороший соплеотсос. Я прочитала доньці носик ватними джгутиками, змоченими звичайною кип’яченою водою. Аквалор стала використовувати тільки недавно, коли в садку почалися інфекції. Аспіратор використовувала максимум один раз на добу перед сном. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі швейная машина джаноме.
Читала, що не можна часто, і педіатр говорила про це Я просто тільки й читаю що всі промивають) От і цікаво, мені лікар сказав не треба капати нічого і промивати, краще просто чистити, бо соплі до року можуть бути і це нормально) Всі лікарі як я розумію говорять по – різному і починаєш замислюватися, а як правильно) Нєє звичайні скоринки джгутиками прибираю. Ватний джгутик в масло вазелінове і прокручую в ноздрюшке. Що син, що дочка вичихує після таких маніпуляцій. подивіться в інеті пристосування для промивання носа, називається неті пот.
класна штука, як для дорослих, так і для дітей. у цю посудину наливають сольовий розчин і миють ніс. Ну і потім аспіратором і краплі які виписали. Спочатку потрібно зняти набряк – судинозвужувальними краплями( найбільш безпечні для дитини в плані звикання – це складні краплі, їх роблять у рецептурному відділі аптек), так як якщо не прибрати набряк, то і соплі ви не отсосете в належному обсязі, через 5 хв закапуєте аквалор або найпростіший фіз розчин, голова дитини повинна бути прямо, так як можете залити у вуха, а це утроби – то запаленням, потім отсасываете, потім закапуєте лікувальні краплі.