Home Як організувати урочистий захід.

Як організувати урочистий захід.

1-2-2019

Як організувати урочистий захід.

Інформаційний діловий центр Санкт – Петербурга в Ізраїлі спільно з мерією р. Нацрат – Іліт організував урочистий захід, присвячений 68 – ій річниці повного звільнення Ленінграда від фашистської блокади. Для участі у заході були запрошені блокадники, які проживають в р. Нацрат – Іліт, а також у сусідніх містах Мигдаль – а-Емек, Афули і Твері. Велику допомогу у підготовці програми зустрічі надали відповідальні працівники муніципалітету Нацрат – Илита Тетяна Макарова і Сергій Злотник, а також координатор товариства блокадників міста Берта Карабчевская. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі предметная съемка.
У конференц – залі мерії Нацрат – Илита учасників зустрічі, сердечно вітали керівники муніципалітету Нацрат – Илита та керівник Інформаційного ділового центру Санкт – Петербурга д – р Семен Шапіро. Шапіро вручив Берті Карабчевской для блокадників Нацрат – Илита пам’ятний сувенір від Уряду Санкт – Петербурга. Для учасників зустрічі, блокадників і ветеранів з концертною програмою виступив дитячий хоровий колектив однієї з шкіл міста. Звучали пісні воєнних років, школярі з числа співвітчизників, які проживають в Ізраїлі, читали вірші російською мовою.
Юні виконавці порадували присутніх своїми сольними музичними виступами. Всім ветеранам і блокадникам, присутнім на зустрічі, були вручені пам’ятні сувеніри. Портал акумулює інформацію про заходи Адміністрації Санкт – Петербурга, проектах державних установ, громадських об’єднань співвітчизників і покликаний висвітлювати різні аспекти стосунків з зарубіжними співвітчизниками.