Home Як підібрати парфуми.

Як підібрати парфуми.

1-11-2019

Як підібрати парфуми.

Експерти виділяють кілька факторів, які впливають на вибір парфуму: вік, статус і характер. В іншому це питання індивідуального сприйняття. Більш того, багато парфумери вважають, що аромати не повинні мати чіткого статевого поділу, адже на зорі виникнення парфумерії вона взагалі не мала статевої приналежності. На покупку «свого» аромату потрібно виділити достатньо часу, адже нетренований ніс не сприймає більше чотирьох ароматів відразу, а в магазинах запахи змішуються один з одним. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі my land trussardi.
Ні в якому разі не вдихайте аромат з кришки або безпосередньо з флакона. Для початку потрібно нанести аромат на блоттери, трохи почекати і лише потім почати його слухати. Сподобався варіант протестуйте на зап’ясті і походіть з ним якийсь час. Це необхідно, по – перше, для того, щоб виключити виникнення алергії, а по – друге, зрозуміти, як аромат розкривається на вашій шкірі. Купівля парфуму не повинна бути імпульсивною, адже інакше ви будете носити зовсім не те, що купили.
При виборі духів на відпочинку в теплих краях, подумайте про те, як аромат буде відповідати погодним умовам вашої країни. Не забувайте, що сприйняття вашого образу оточуючими безпосередньо залежить від кількості нанесеного аромату. Легка, ледве помітна серпанок інтригує і пробуджує фантазію, а важка «хмара» парфумів оголює почуття, демонструючи вашу навмисну емоційність. Якщо ви хочете, щоб аромат став для вас чимось більшим, ніж просто приємний запах, він повинен впливати на ваш мозок і впливати на внутрішній стан.