Як підібрати запчастини для свого автомобіля.


Як підібрати запчастини для свого автомобіля.

Рано чи пізно будь-який власник автомобіля стикається з необхідністю заміни деяких деталей на своєму авто. При всьому різноманітті, автодеталей, які представлені на ринку, можна об’єднати в групи: В першому випадку Ви купуєте деталь точно таку ж, як і та, що була встановлена на авто при його збірці на заводі. В основному оригінальні деталі виробляються заводами – виготовлювачами автомобіля або заводами – партнерами за замовленням автовиробників. Якщо з групою оригінальних деталей все просто і зрозуміло, то щодо інших необхідно внести ясність. Неоригінальні деталі або по іншому вони можуть називатися «аналоги», «дублікати» можуть бути виготовлені різними фірмами для певної марки авто. У подібних деталей будуть інші артикули, і проводитися вони будуть виходячи з власних стандартів тієї або іншої фірми. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі магазин запчастей бытовой техники в Киеве.
Якість подібних виробів в більшості випадків відрізняється від оригінальних деталей. Виробляють їх різні фірми під власними брендами. Список компаній, які виробляють аналоги, досить широкий: починаючи від європейських і японських фірм і закінчуючи продукцією китайського походження, що продається під невідомими брендами. Відповідно і якість таких запасних частин також знаходиться в широкому діапазоні: від більш-менш прийнятного до відвертого браку. Підроблені деталі мають сумнівною якістю. Вони виготовляються невідомими виробниками, які видають свою продукцію за оригінал. Метою подібних фірм виступає отримання надприбутку за рахунок продажу своїх виробів за цінами відомих брендів, але при цьому мінімальних витратах на якість.
Для обману покупця підроблені деталі забезпечуються схожою упаковкою, штрих – кодами і артикулами. За оцінками експертів, кожна третя деталь не є оригіналом. Найчастіше таку продукцію можна зустріти на ринках, де перед продажем вона не перевіряється. Іномарка буває дуже вибаглива до якості встановлюються в неї деталей. Придбавши підробку можна з упевненістю гарантувати той факт, що Вам буде відмовлено в гарантії. В результаті це суттєво вплине на загальну вартість ремонтних робіт для Вашого автомобіля. Інтернет – магазин запчастин , є оригінальними, тобто Це дозволяє пропонувати якісні запчастини за прийнятними цінами для кінцевого покупця. Шеф – редактор сайту — Носова Олеся В’ячеславівна. ru Виняткові права на матеріали, розміщені на інтернет – сайті www.