Як підтримувати своє здоров’я.


Як підтримувати своє здоров’я.

Предметні: Оволодіння вміннями організовувати здоровьесберегающую діяльність (дотримання правил гри, надання першої медичної допомоги). Все на землі готуються до сну. Всі відпочивають і ви відпочиваєте. Ви посміхаєтеся, красиві, тому що здорові. У них болить голова, піднімається температура, нежить. Що потрібно робити, щоб менше хворіти. Що потрібно робити, щоб не захворіти грипом. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі озеро Алаколь.
( Їсти цибулю, часник, пити чай з малиною, смородиною, шипшиною, тому що в цих рослинах багато вітамінів) Ви знаєте, які причини захворювань. Я хочу нагадати ще про одному захворюванні. Що можна сказати про здоров’я хлопчика. Це не красиво і дуже шкідливо для здоров’я. Люди, у яких сколіоз, часто хворіють. Як думаєте, чи може дитина сам порушити поставу. Встати прямо, руки на поясі, на голову покласти невелику книгу, зошит і ходити по кімнаті. Коли постава виявиться не правильний, книга впаде.
Цю вправу можна виконувати у вільний час. (ЗСЖ) Дайте відповідь одним реченням по цій схемі, як охороняти і зміцнювати здоров’я, використовуючи ці зашифровані слова Дотримання правил ЗСЖ зміцнює здоров’я і виховує волю і характер людини. Але з віком організм старіє, людина частіше хворіє. Тому літніх людей треба берегти, допомагати їм. Авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Думка редакції може не співпадати з точкою зору авторів.