Home Як підтримувати своє здоров’я.

Як підтримувати своє здоров’я.

1-11-2019

Як підтримувати своє здоров’я.

У холодні пори року особливо гострою стає проблема збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ. Новинні канали щодня сповіщають про наближення кількості хворих в окремих областях країни до епідемічного порогу і смертельні випадки. Крім розрекламованих засобів для лікування простудних і вірусних захворювань, в хід ідуть давно перевірені лікувальні засоби і засоби народної медицини. Її призначення – не дати бактеріям хворої людини пошириться в повітрі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі трускавец отдых.
Природно, кожна здорова людина вважає, що якщо він почне ходити в масці, то це збільшить його шанси не захворіти. Але насправді, це засіб не працює, а навпаки, може навіть прискорити ваш зараження. Вірус грипу, як відомо, передається повітряно – краплинним шляхом. Коли хвора людина просто каже, він вже поширює вірус на співрозмовника. Тому саме хворим людям рекомендують надягати маску для зменшення ризику заразити здорових людей.
Але ви не можете знати, що в тому місці, де ви зараз знаходитесь, не міг до цього не бути хвора людина або, що він не стоїть поряд. Якщо ви знаходитесь в масці і не зміните її відразу після спілкування з людиною, яка розносить вірус, він через деякий час все одно потрапить ваші дихальні шляхи. Панацеї від грипу, яка захищала б вас від різних його штамів, ще не винайшли. Всі препарати, які ви часто самі собі призначаєте, як профілактику або лікування грипу, діють на кожен організм індивідуально.