Як підвищити привабливість сайту для пошукових систем?

683

Підвищення привабливості сайту для пошукових систем – одна з основних проблем, що хвилює абсолютно всіх власників сайтів. Хоча це і досить складна проблема, тим не менш, є певні моменти, що впливають на підвищення привабливості сайту для пошукових систем, про які слід знати в першу чергу. Ось деякі з них.

1. Використання основних прийомів оптимізації пошукових систем або SEO.

А) Доменне ім’я. Один з найефективніших методів приносить швидкі результати знаходиться в самому початку. Це – вибір правильного доменного імені. При виборі доменного імені слід подбати про те, щоб воно містило принаймні, частина ключових слів сайту.

Б) Назва. Наявність відповідних ключових слів в назві має велике значення для успіху SEO. Саме назва сторінки відображається у верхній частині вікна браузера, а також на панелі завдань. Важливо також стежити за тим, щоб пошукові системи вважали ключові слова важливими і доцільними. Це означає, що сайт містить інформацію про ресторанах не повинен бути заявлений як сайт про стільникових телефонах. Слід також стежити за тим, щоб слова, присутні в назві, містилися також і в самому тексті. У цьому випадку пошукові системи не будуть ігнорувати ваш сайт.

В) Альт-теги. Невелика табличка, що з’являється при наведенні курсора мишки на зображення, представлене на сайті, що містить опис зображення називається альт-тегом. Ці теги або опису зображень також використовуються для індексації пошуковими системами ключових слів сайту для опису даного сайту. Для отримання найкращих результатів подбайте про розміщення ключових слів всередині альт-тегів.

Г) Опис. Ваше опис сайту, яке насправді є «мета тегом» має велике значення для людей, які відвідують ваш сайт, коли це опис з’являється в результатах пошукових систем. Опис – ця текст з’являється поряд з назвою. Опис повинен бути доречним і досить цікавим для того, щоб змусити людей відкрити ваш сайт.

2. Розміщення цінної інформації.

А) Пишіть і розміщуйте на сайті лише корисні та цікаві статті.
Пошукові системи визначають цінність сайту за кількістю інформації, що становить інтерес і цінність для інтернет-користувачів. Отже, чим більше цінної інформації буде розміщено на вашому сайті, тим більше інтересу ваш сайт буде представляти для пошукових систем. Більш того, якщо на інших сайтах будуть розміщені посилання що ведуть на ваш сайт, то у вашого сайту буде більше шансів зайняти більш високе положення в результатах пошукових систем.

Б) Розміщуйте на сайті докладне пояснення вашої діяльності.
Ще один спосіб дозволяє збільшити об’єм корисної інформації, розміщеної на сайті – це детальний опис всіх аспектів товарів, послуг або ідей, яким присвячений сайт. У цьому випадку відвідувачі сайту отримають більш детальну інформацію, а сайт – більш високе положення в результатах пошукових систем.