Як правильно купити квартиру.

10-4-2018

Як правильно купити квартиру.

Кожен потенційний покупець, що бажає придбати квартиру в Одесі, стикається з певними проблемами. Після того, як ви визначитеся з вибором квартири, слід перевірити, наскільки вона є юридично «чистою». Це означає, що слід переконатися, чи немає ніяких перешкод для здійснення угоди, і є документи належним чином складеними. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі клининговая компания астана.
Слід пам’ятати, найбільш ризикованими є угоди з квартирами, де проживають неповнолітні діти або недієздатні люди, квартири, тільки що отримані у спадщину, за договором довічного утримання або дарування. При передачі завдатку продавцю необхідно бути гранично уважним. Слід скласти договір, в якому вказується розмір завдатку, умови та строки придбання нерухомості. А також умови повернення завдатку і розподіл оплати мита. Покупець стає власником квартири в той момент, коли договір купівлі – продажу реєструється у нотаріуса і в державних органах.
Купівля житла на первинному ринку нерухомості Одеси здається досить привабливою, оскільки вартість квадратного метра на початковому етапі інвестування відносно нижче. Однак збільшується ризик, оскільки покупець є лише одним з партнерів в будівельному проекті і ще невідомо наскільки успішним виявиться той чи інший проект. Тому приватні інвестори часто можуть виявитися в програші.