Як правильно вибрати б/у ноутбук

9-7-2019

Как правильно выбрать б/у ноутбук
Чого б Ви хотіли навчитися.
Також хочемо вам порекомендувати komputers.com.ua
Про те що краще купити новий або б/ в кожен вирішує сам, виходячи як правило їх фінансової або іншої точки зору. Моя мета допомогти зробити правильний вибір. Зараз я вам розповім основні правила щодо вибору вживаного (б/ у) ноутбука. Для початку опишу початкові загальні характеристики від яких слід відштовхуватися.
Обов’язково наявність 2 – х ядерного процесора рівня Intel Core 2 Duo (дивіться список) і вище. Я роблю акцент саме на процесорах Intel, оскільки в цих ноутбука більш витривалі північні мости, а це дуже важливо. Гб і більше ОЗУ DDR2 (DDR3) (оперативна пам’ять). Купуючи б/ у ноутбук вибирайте саме з вбудованою відеокартою, як ні дивне цей як би мінус для старого ноутбука величезний плюс. Поясню, справа в тому, що при наявності в ноут потужної дискретної відеокарти як правило її використовують за призначенням, тобто А це значить що відбувається досить сильне нагрівання відеочіпа і північного моста (або хаби), що спричиняє згодом за собою загибель або першого, або другого. А от у випадку з вбудованою відеокартою перегрів можливий, якщо система охолодження забрудниться. Екран (матриця), бажано стандартного розміру 15, 6 «, тобто буде менше проблем у разі заміни. Глянцева або матова це на свій розсуд, як кажуть на швидкість не впливає.
Насамперед уважно огляньте корпус ноутбука на сколи та тріщини. Якщо вони виявлені, то це вірна ознака що ноутбук падав, або піддавався ударам, такий варіант краще не розглядати, тому що Ви не зможете визначити як давно це сталося, а наслідки ударів можуть виявлятися з часом. Потертості по боках від точпада, можуть говорити від частому використанні клавіатури, плюс якщо затерті клавіші стрілок або букви W, S,A, D, то на ньому часто грали. Чиста, не затерта клавіатура — схоже ноутбуком акуратно користувалися. Брудна клавіатура в крихтах і може ще чимось неохайність користувача, забита система охолодження, залипшие кнопки, можливо навіть поїли чаєм, взагалі не варіант. Брудний екран говорити приблизно про те що і клавіатура. Зверніть увагу як відкривається і закривається кришка. Повинна плавно без хитань і выгибаний корпусу. Інакше можливі проблеми з петлями або кріпленнями петель.
Ну і наостанок тест температури процесора.
Дотримуючись цих нескладних правил, Ви зможете убезпечити себе від невдалої покупки. Звичайно є підводні камені, але їх буває навіть фахівцеві виявити не під силу. У будь-якому випадку це цінна інформація здобута досвідченим шляхом Вам обов’язково стане в нагоді при виборі та купівлі б/ у ноутбука.