ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ КАЛЬЯН ДЛЯ ВЛАСНИХ ЦІЛЕЙ

4-23-2019

Так як процедура куріння стала дуже популярною серед населення, то і шанувальників у неї з кожним днем стає все більше. Хоча є й ті, хто просто хоче придбати цей пристрій в якості сувеніра. У цій статті ми розглянемо, як правильно вибрати кальян для дому. Є безліч різних ситуацій, де правильним варіантом можуть послужити різні рішення.

Хочемо порекомендувати кальян купить в украине

ЯК ВИБРАТИ КАЛЬЯН ДЛЯ ДОМУ-ОСНОВНІ МОМЕНТИ
В першу чергу варто відзначити, що купувати кальян в Туреччині не варто, тому що цей заповзятливий народ дуже економить на матеріалах. Так, ціна буде низькою, але і якість аж ніяк не обрадує. ПОкупка може просто стояти на полиці як сувенір, та й то, якщо вона красива. Якщо ви справжній цінитель якості, то варто звернути увагу на сирійські кальяни або іракського виробника, які не економлять і пропонують відмінні кальяни, хоч і не за найнижчою ціною. Такі речі не варто купувати в сувенірних крамницях. Краще зверніться в спеціалізований магазин, де вам все детально розкажуть і покажуть. Якщо Ви шукаете якісний кальян , то рекомендуємо купити embery кальян

Як вибрати кальян: першорядні фактори.

  1. Звертайте увагу на вагу виробу. Метал повинен бути товстим і твердим. Чим важче, тим краще. Різьба між колбою і основою також принесе додаткові зручності при експлуатації пристрою.
  2. Оптимальна висота – 50-80 см
  3. Від матеріалу колби можуть залежати смакові відчуття при палінні і варіанти догляду. Найпоширенішим матеріалом вважається скло, воно оптимально підходить для всіх варіантів. Чим вище сам прилад, тим масивніше повинна бути колба. Якщо колба широка, вона зможе вам забезпечити те, що ваш апарат не перевернеться під час розкурювання.

Якщо ви цінитель прекрасного, купуйте кришталеву колбу для кальяну. Вона буде відмінно виглядати в будь-якому будинку. Слідкуйте за тим, що в самому верху колби був обід, який дозволить дотримуватися герметичності.

  1. Оптимальна висота шахти-від 50 до 70 см. вона дозволить максимально очистити дим.
  2. Слідкуйте за тим, щоб шахта і колба з’єднувалися різьбовим способом.
  3. Кращі чашки виготовляються з глини.
  4. Якщо ви хочете вибрати кращий шланг, який буде довго і якісно служити, вибирайте шкіру в якості матеріалу.
  5. Перш ніж купувати в магазині кальян, попросіть перевірити його герметичність, розкладіть і складіть пристрій, перевірте, наскільки щільно складаються його елементи. Саме від цього буде залежати якість куріння.

Цими кількома пунктами ми відповіли вам, як вибрати кальян для дому. Приємного користування!