Як правильно вибрати компьютерний стіл

8-4-2018

СУЧАСНІ ЛІКАРІ-ТРАВМАТОЛОГИ Б’ЮТЬ НА СПОЛОХ – СКОЛІОЗ ОСТАННІМ ЧАСОМ МОЛОДШАЄ. ЩЕ 20 РОКІВ ТОМУ ОДНОЛІТКИ НИНІШНІХ ПІДЛІТКІВ БУЛИ НАБАГАТО ЗДОРОВІШОЮ І СТРУНКІШИМИ. ЦЕ ПОЯСНЮЄТЬСЯ ТИМ, ЩО В ТОЙ ЧАС КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ НЕ БУЛИ РОЗВИНУТІ ДО ТАКОЇ МІРИ, ЯК СЬОГОДНІ, І БІЛЬШЕ ЧАСУ ПІДРОСТАЮЧЕ ПОКОЛІННЯ ПРОВОДИЛО В РУСІ, НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ. ЗАРАЗ ЖЕ МОЖНА БАЧИТИ ГНІТЮЧУ КАРТИНУ. БІЛЬШІСТЬ ДІТЕЙ ПРОВОДЯТЬ ВІЛЬНИЙ ЧАС, СХИЛИВШИСЬ НАД ГАДЖЕТАМИ АБО ВТУПИВШИСЬ У МОНІТОР КОМП’ЮТЕРА АБО НОУТБУКА. ТАКИМ ЧИНОМ, ХРЕБЕТ ЗРОСТАЮЧОГО ЛЮДИНИ ВЕСЬ ОСНОВНИЙ ЧАС ЗНАХОДИТЬСЯ В СКОРЧЕНОМУ СТАНІ. ЗМІНИТИ ЦЕ МОЖНА, ВКЛЮЧИВШИ В РОЗКЛАД ДИТИНИ ЗАРЯДКУ, ГІМНАСТИКУ АБО ЯКУСЬ ІНШУ АКТИВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ. ХОРОШИМ РІШЕННЯМ БУДЕ МІНІМІЗАЦІЯ ЧАСУ, ПРОВЕДЕНОГО ЗА КОМП’ЮТЕРОМ.
ПОЗБАВИТИ ДИТИНУ КОМП’ЮТЕРА – ДІЄВА МІРА, АЛЕ ДОСИТЬ РАДИКАЛЬНА. АДЖЕ КОМП’ЮТЕР ДЛЯ БАГАТЬОХ – НЕ ТІЛЬКИ ЗАСІБ РОЗВАГИ. БЕЗ НЬОГО ВАЖКО УЯВИТИ НАВІТЬ ПІДГОТОВКУ ДОМАШНІХ ЗАВДАНЬ, НЕ КАЖУЧИ ВЖЕ ПРО СПІЛКУВАННЯ В ПІДЛІТКОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ. ТОМУ БАТЬКИ ЗМУШЕНІ ЗМИРИТИСЯ З ТИМ, ЩО ПРИСУТНІСТЬ КОМП’ЮТЕРІВ В ЖИТТІ ЇХНІХ ДІТЕЙ – НЕМИНУЧІСТЬ І НЕОБХІДНІСТЬ. ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЛИШЕ СПРИЯТИ ТОМУ, ЩОБ ВПЛИВ СУЧАСНОЇ ТЕХНІКИ НА ПОСТАВУ І ЗІР ПІДЛІТКІВ БУЛО МІНІМАЛЬНИМ. Рекомендую вибрати комп*ютерний стіл на сайті https://mebeloffice.com.ua/index.php?categoryID=27

ПРАВИЛА ВИБОРУ РОБОЧОГО СТОЛУ

1. Вибір правильного столу і стільця для роботи за комп’ютером, допоможе зберегти здоров’я дитини. Та що там говорити, багатьом дорослим теж не завадило б знання нескладних правил для вибору меблів, адже викривлення хребта і появи сутулості схильні не тільки діти.
2. Ті, хто працює за комп’ютером, з часом все частіше починають чути в свою адресу прохання «не горбиться» від близьких і знайомих. Це говорить про те, що, скоріше всього, меблі в офісі або домашньому кабінеті некоректно підібрана, і працювати за комп’ютерним столом в прямому положенні хребта незручно.
3. Варто окремо поговорити про те, що звичайний письмовий стіл, який часто відіграє роль комп’ютерного, не зовсім підходящий варіант для установки стаціонарного комп’ютера. У той же час, якщо питання стоїть про те, де розмістити планшет або ноутбук, то з ним, по суті, можна працювати на будь-якій горизонтальній поверхні. Це може бути письмовий, кухонний або журнальний стіл. Головне, щоб спина при цьому не втомлювалася і користувач не перебував тривалий час з вигнутим хребтом.
4. Зовсім інша справа – стаціонарний комп’ютер. Для тих, чия робота пов’язана з програмами і технологіями, обробкою зображень, створенням і записом звукових або відео файлів, а також для геймерів – це самий правильний вибір. Такий комп’ютер набагато потужніше ноутбука. Його клавіатура набагато зручніше і здатна витримати великі навантаження. При цьому виникає необхідність в тому, щоб пристосувати письмовий стіл для клавіатури, монітора і системного блоку, або в тому, щоб окремо купити комп’ютерний стіл. Якщо дозволяють можливості, то покупка спеціального столу стане правильним рішенням, про який навряд чи коли-небудь доведеться пошкодувати.
КОМП’ЮТЕРНИЙ СТІЛ: НЮАНСИ СПЕЦИФІКИ

1. Хороший стіл здатний вмістити не тільки головні складові комп’ютера, але і допоміжну техніку: колонки, принтер, сканер, синтезатор, інша техніка і гаджети.
2. Перш ніж купити стіл, потрібно обов’язково врахувати специфіку роботи за комп’ютером. Це допоможе розрахувати, якого розміру повинна бути майбутня покупка.
3. Зрозуміло, що композитори, яким для створення шедеврів, окрім всього іншого, потрібен, скажімо, синтезатор, потребують величезному столі сильніше, ніж геймер або фрілансер.
4. У той же час любителям комп’ютерних ігор потрібно стіл міцніше, щоб міг витримувати емоційні ударів по клавіатурі.
КОМП’ЮТЕРНИЙ СТІЛ: ЦІЛІ І ПРИЗНАЧЕННЯ

1. Якщо комп’ютер служить для перевірки пошти і проведення парочки годин в скайпі або в соціальних мережах, то можна організувати комп’ютерний стіл таким чином, щоб він взагалі був захований за стулками шафи. Зараз можна придбати стінки для віталень, в яких однією з частин є саме комп’ютерний стіл. Він легко ховається за дверцятами такого шафки. Під час роботи стулки створюють певну відгородженість і створюють відчуття невеликого кабінету. А в той час, коли немає роботи за комп’ютером, він ховається за дверима. Це також дуже зручно, якщо в будинку є діти. Адже шафа цілком можна замкнути на ключ і не хвилюватися про безпеку, як дітей, так і техніки.
2. Якщо ж робота за комп’ютером займає основну частину дня, то варто подбати про те, щоб придбати грунтовний і надійний стіл. Потрібно пам’ятати, що такий стіл буде виконувати функцію «домашнього офісу», тому для нього повинно бути виділено спеціальне місце або кут. При наявності великої кількості допоміжної техніки дуже хорошим рішенням стане кутовий комп’ютерний стіл. Він займає небагато місця, але при цьому досить місткий і зручний. На ньому спокійно можна розмістити всі необхідні предмети, і навіть документи. А ті, хто, в буквальному сенсі «живуть за комп’ютером» зможуть виділити на такому великому столі навіть місце для їжі та напоїв. З деякими з таких комп’ютерних столів ви можете ознайомитися на фото в нашій статті.
3. При використанні комп’ютера для перегляду фільмів, знадобиться стіл зі спеціальною підставкою для монітора. Вона здатна обертатися і нахилятися так, щоб екран монітора було добре видно в будь-якому місці кімнати. Важливим чинником буде наявність на столі підставок під колонки, які будуть сприяти кращому розподілу звуку в приміщенні.
4. Варто також не забувати про навантаження, що припадає на комп’ютер. Багато програми змушують системний блок працювати в посиленому режимі. Тому столи з повністю закритою підставкою для системника у таких випадках несприятливі. У них ускладнюється правильна циркуляція повітря всередині блоку, і це зношує комп’ютер набагато швидше. Крім того, якщо роз’єм для флешки знаходиться збоку або ззаду, то, зрозуміло, що закритий ящик буде створювати багато складнощів і в цьому відношенні. Адже виймати, нахиляти і відсувати системний блок кожен раз, коли потрібно скористатися USB-роз’ємом, досить незручно.
КОМП’ЮТЕРНИЙ СТІЛ: ХАРАКТЕРИСТИКИ

1. Буває так, що в кімнаті вже є невеликий комп’ютерний стіл, на якому поміщається мінімум елементів і довгий час — це цілком може влаштовувати користувача. Але з часом з’являються нові захоплення, відбувається зміна місця проживання, або змінюється рід діяльності, і виникає необхідність збільшити корисний простір столу.
2. У такому випадку можна скористатися додатковими модулями, які заповнять відсутні частини. Вони можуть розширювати стіл як по горизонталі, так і по вертикалі. Це різні тумбочки, полички для дисків, підставки для колонок та інші девайси.
3. Можна купити меблі в інтернет магазині або зробити на замовлення. А ще краще, не пошкодувати грошей і купити такий стіл, який повністю буде відповідати вимогам покупця.
4. Розмір столу розраховується не тільки виходячи з того, для яких цілей він буде служити, але і з урахуванням розмірів кімнати і «габаритів».
5. Робочий стіл величезного розміру в маленькій кімнаті буде виглядати безглуздо і створить безліч незручностей.
6. Також важливим критерієм у розрахунку габаритів столу буде величина монітора, системного блоку та іншої оргтехніки. Вони повинні комфортно розміщуватися на столі і не створювати нагромаджень. Тому часто в комп’ютерних столах використовується висувна полиця для клавіатури. Це допомагає значно заощадити місце на самому столі. Кілька фото з органічно облаштованими столами ви можете бачити в нашій статті.
7. Головною вимогою до матеріалу, з якого виготовлений стіл, є його надійність і довговічність. Але при цьому предмети меблів з чистого дерева використовуються дуже рідко. Найчастіше це МДФ і ДСП. Такий вибір матеріалу пояснюється тим, що комп’ютерний стіл– це в основному меблі для офісів і домашніх кабінетів, тому одним з її якостей є легкість в транспортуванні і мобільність.
8. Сучасні матеріали для виготовлення гарнітурів повністю відповідають цим вимогам. Тим не менш, занадто економити на купівлі робочого місця все ж не варто. Дешеві основи схильні до розшарування. Крім цього, в їх виготовленні присутні клей і смоли. Такі моделі можуть містити токсичні сполуки, які викликають різні недуги: від запаморочення і головного болю до загальної інтоксикації організму. Тому при виборі комп’ютерного столу ціна грає важливу роль.
9. У більш дорогих зразках використовуються екологічно чисті матеріали світових виробників. У таких моделях немає отруйних сполук, а склеювальні основи виготовляються з натуральних складових. Також поверхню якісного комп’ютерного стола покривається спеціальною плівкою, яка перешкоджає проникненню назовні зайвих запахів. Така поверхня стійка до різного роду зовнішніх пошкоджень, вона приємна на дотик і не створює неприємних відчуттів в кистях рук при роботі за комп’ютером.
10. Варто звернути увагу на наявність у комп’ютерного столу щільною крайки. Вона збереже меблі від пошкоджень. У дешевих моделях в якості окантовки використовують тонку полімерну наклейку. На перший погляд вона майже не відрізняється від якісної «правильної» крайки. Але при найближчому розгляді помітно, що вона тонка як папір, і навряд чи буде служити вірою і правдою протягом довгих років. До того ж така тонка «броня» буде досить швидко зношуватися, і стіл буде виглядати неохайно, а оголилися стружки і тріски можуть навіть чіплятися за одяг.
11. Важливою деталлю є полиця для клавіатури. Вона не повинна бути занадто важкою, щоб коліщата, на яких вона виїжджає спокійно витримували її вага і важкість самої клавіатури. Варто звернути особливу увагу на те, які зусилля доводиться докладати, щоб її витягнути і засунути назад. Без слів зрозуміло, що полиця повинна висуватися легко.