Як правильно вибрати ветеринара.

2-19-2019

Як правильно вибрати ветеринара.

Чому ветеринарні лікарі не люблять зоошизу. Я роботу ветеринарів побачив з іншого боку. Коли мого кота на 17 – му році життя вдарив інсульт, і він не міг стояти, їсти і нявкати, я приніс його у ветеринарну лікарню з проханням приспати, і,якщо можна поховати. Прожив ще півроку після цього, цілком бодрячком, до речі, на третій день крапельниць вже рыпался на собаку на сусідньому ліжку і кричав на одній ноті в перенесенні. Після повторного инстульта приспали, лікарі самі сказали, що сенсу мучити ні. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі стерилизация кошек киев цена.
Мати хворіє цим, рятує всяких цуценят, допомагає в притулках, але основна їх (волонтерів) робота полягає в тому, що вони підбирають і виходжують цуценят, кішок, стерилізують їх і намагаються прилаштувати, якщо не виходить відправляють у притулок. Але навіть в їх середовищі знаходяться ебанутые люди тримають в квартирах по 50 кішок, це не “зоошиза”, а просто хворі на голову люди, просто їх ебанутость виражається у цьому напрямку. досить щільно контактую з волонтерами.
кожна копійка підзвітна, з фото і різними чеками і особисто теж знаю волонтери віддають останнє. та я прекрасно знаю як часто намагаються взяти тварину (кішок) для притравочных станцій, або ще щось гірше. знаю як часто волонтерам доводиться стикатися з садистами і просто неадекватами. але якщо б я брала кішку з притулку мені б точно не сподобалося умова в договорі що волонтер може прийти коли завгодно для огляду як кішечка живе і якщо вважатиме що умови невідповідні має право забрати тварину.