Home Як правильно виконувати масаж.

Як правильно виконувати масаж.

1-9-2019

Як правильно виконувати масаж.

Чи Часто ви практикуєте масаж в домашніх умовах. А адже з допомогою тактильного контакту можна встановити контакт психологічний, а отже і позитивну атмосферу в домі. По – перше, це чудовий спосіб сімейного взаємно компліментарного проведення часу І не суть важливо, ви робить його подружжя або дитини. Потрібно робити і тим, і іншим. І вони теж нехай вам роблять. Людина від природи не повинен носити тяжкості і багато сидіти. Де ви бачили мавп, які носять вантажі або сидять за комп’ютером. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі массаж в минске цены.
В ідеалі, різні види масажу потрібно поєднувати. Можна, скажімо, в один день робити масаж рук, а на наступний – масаж стоп. І, звичайно, не варто забувати про спині. Під час домашнього масажу, головне – не торкатися хребта. На попереку масаж робимо акуратно, в основному, акцентуємо на боках, де весь час норовлять виникнути жирові відкладення. Дуже важливим є масаж сідниць і стегон. Тут розташована одна з проблемних зон. І не лише з жіночої точки зору целюліту.
Тут безліч нервових закінчень, пов’язаних з поперековою областю хребта, неувага до яких може призвести до невротичних болів і навіть радикуліту. А крім того, масаж сідниць чрезвычайн приємний. Після такої процедури ваш чоловік (дружина ), навіть прийшовши додому в поганому настрої, швиденько заспокояться, і ви проведете чудовий вечір з коханою людиною, що перебуває в щасливому стані. Приступаючи до масажу сідниць, слід запам’ятати кілька важливих правил.