Як правильно виконувати масаж.

10-4-2018

Як правильно виконувати масаж.

Немає більш приємною лікувальної процедури, ніж масаж. Причому, зробити все правильно і з очевидним ефектом для здоров’я можуть не тільки фахівці, але й кожен з нас. І навіть самому собі без сторонньої допомоги певними маніпуляціями легко зняти головний біль, закладеність носа, додати бадьорості або зняти напругу. Досвідчений масажист Наталія Шениара зараз все розповість і покаже. Питання: чи Є якісь основні правила, яких слід дотримуватися, роблячи масаж в домашніх умовах. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі баня астана.
Відповідь: Якщо у людини підвищений тиск, не можна робити від крижів до голови. І точно також, якщо в людини знижений тиск, не можна робити до крижів. Інакше або підвищимо тиск, або знизимо. Відповідь: Не має значення при масажі на спині. Якщо робимо на животі – то так. Питання: Не завжди є можливість сходити до масажиста або може бути самотні люди, чи можна щось самим робити собі. Елементарний масаж: наприклад, вухо – це ембріон людини.
Якщо людина збуджена, то робляться дуже легкі, плавні рухи. Якщо людина засинає, а йому потрібно прокинутися, то робимо дуже швидко. Відповідь: Так, не тільки мочку. Ворота життя – це середина долоні. Точно так само на ступні, під пальчиками, теж є точка, яку необхідно проминать. Великий палець – це голова, шия і все інше. Якщо проблем немає, можемо робити раз на тиждень, наприклад, місяць або два, потім зробити перерву на 2 – 3 місяці або 4, і знову. Якщо у людини є свідчення від лікарів.