Як правильно взяти кредит.

10-10-2018

Як правильно взяти кредит.

Але отримання кредиту через інтернет таїть у собі багато небезпек. Ви можете запросто втратити свої персональні дані і стати жертвою шахраїв або спамерів. Правильно взяти кредит онлайн — як це зробити. Відповідь на це питання одна — бути дуже уважним при виборі банку і сайту, на якому заповніть онлайн заявку. Правильно взяти кредит онлайн — це значить не втратити свої персональні дані. Якщо ви не хочете втратити свої персональні дані або якщо ви не хочете отримувати спам на свій телефон або електронну адресу — уважно придивіться до сайту, на якому робите онлайн заявку на позику. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі sms laenud.
Якщо ви берете позику через посередника тут може бути 3 варіанти. Перший варіант — просто партнерка, яка перевірить вашу заявку і передасть кредит в банк. При цьому вам буде зроблений дзвінок. Всі дані, в тому числі паспортні, електронна пошта залишаться у партнерки. А гарантію їх нерозповсюдження партнерка вам не давала. В один прекрасний момент вам почнуть надходити СМС або спам на пошту.
І ви нічого не зможете з цим зробити. Другий варіант — це кредитні брокери. Знову ж якщо ваша заявка потрапить до кредитного брокера, вам зателефонують. Уважно запитаєте, хто дзвонить, навіщо, на яких умовах вам хочуть надати кредит. Кредитний брокер зазвичай співпрацює з багатьма банками і може запропонувати більш вигідні умови позики. Але знову ж таки є ризик втрати персональних даних. Кредитний брокер це все одно посередник, так що час одержання кредиту все одно збільшиться.