Home Як робиться раслабляющий масаж.

Як робиться раслабляющий масаж.

1-2-2019

Як робиться раслабляющий масаж.

Ще в давнину використовували масаж для зцілення. Але мета у них одна – позбавлення від недуг. Розслабляючий масаж – це не вид масажу, а техніка, на якій засновані всі системи. Тому і підготовка повинна бути відповідна. Адже масаж впливає тактильні відчуття, з якими з народження починають асоціюватися спокій, захищеність, відчуття власної значущості. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі body rub massage boston.
Ці дитячі відчуття не менш важливі і для дорослої людини, схильного до масі стресів. З давніх часів масаж застосовувався для профілактики та усунення різного виду захворювань. Засвоїти принципи розслабляючого масажу під сили навіть новачкові.
Але, при всій простоті прийомів, від робить масаж вимагається дотримання строгих правил, щоб уникнути шкоди здоров’ю пацієнта. Перед тим як приступати до проведення подібних маніпуляцій, потрібно вивчити анатомію всіх лімфатичних вузлів, так як всі рухи рук майстра масажу відбуваються вздовж цих утворень. Приклад: шия – зверху вниз до плечей