Як самостійно зробити сайт

8-7-2018

Один з перших питань, що виникають у власника сайту — як просунути сайт самому, не вдаючись до послуг фахівців. При цьому під цим зазвичай мається на увазі не бажання власника проводити всі роботи над сайтом, а його прагнення заощадити на наймання оптимізатора. Якщо тематика не дуже конкурентна, то таке просування можливо, особливо в регіональній видачі, де щільність ресурсів навіть у комерційному секторі часто невисока. Інша справа, що питання, як самостійно розкрутити сайт безкоштовно, зазвичай не має відповіді, т. к. на будь-яку роботу необхідно, як мінімум, робочий час, а у всьому, що стосується професійного просування, не обійтися без використання спеціальних інструментів. На перших порах можна обійтися безкоштовними сервісами, але в міру поглиблення в технології SEO стає неминучим звернення до платних інструментів. Хочу порекомендувати вибрати хостинг на сайті regery.com.ua/ru

Коли заходить мова про те, як просувати сайт в інтернеті самостійно, то найбільш актуальним завданням, безумовно, стає складання семантичного ядра сайту. І якщо сайт-візитка має невеликий список ключових слів, який нескладно скласти вручну, то навіть середніх розмірів інтернет-магазин вже зажадає для роботи звернення до засобів автоматизації.

Тут доречно буде згадати, що один з кращих на ринку інструментів, що становлять семантичне ядро для інтернет-магазинів пропонує сервіс Wizard.Sape. Після введення необхідних даних, на що піде менше п’яти хвилин, оптимізатор може спокійно зайнятися іншими справами — система робить всю роботу «від» і «до» самостійно і дасть на виході повністю закінчену роботу.

Тому потрібно сказати про те, що перед тим, як просунути сайт в пошукових системах самостійно і успішно, найважливішим питанням є визначення бюджету на просування. Адже навіть якщо писати тексти самостійно, оптимізувати документи, поліпшувати технічні параметри свого сайту і робити багато чого іншого, то все одно не обійтися без розміщення посилань і чим конкурентнішим тематика, тим більше знадобиться таких посилань. А тут з’являються нові питання: як правильно відібрати донорів? Як не потрапити під санкції пошукових систем за спам? Як уникнути всіляких «минусинсков» та інших несподіванок? Де зробити якісний аудит?

Тут також на виручку прийдуть спеціалізовані сервіси просування, деякі з яких навчилися знижувати ризики від закупівлі навіть значних обсягів посилальної маси. Само собою зрозуміло, що відбір донорів, покупку посилань і іншу роботу оптимізатор доручить того сервісу, з яким він розпочав роботу над сайтом, а значить, того, який надасть йому найбільш зручні інструменти вже на старті.

І тут знову слід констатувати, що в цій області рівних Wizard.Sape на ринку не знайдеться. До списку зручних інструментів, пропонованих цим сервісом, необхідно додати величезну базу донорів, наявних на біржі Sape вже майже десятиліття і значний досвід оптимізаторів, який фахівці Wizard.Sape розібрали по кісточках, проаналізували, узагальнили та запровадили в роботу. Завдяки цьому просування сайту в пошукових системах самостійно за допомогою цього сервісу стає простим, малозатратним і вимагає мінімум часу.

Мало того, можна і зовсім звести роботи над сайтом до мінімуму, доручивши їх вести персонального менеджера, який виділить сервіс. Коштує це в десятки разів дешевше, ніж робота найнятого оптимізатора.

Таким чином, питання як просунути сайт самостійно, як видно, зводиться до питання як знайти зручний і універсальний інструмент для просування сайту. Після цього, вибір методів, як просунути свій сайт, можна довірити професійним аналітикам сервісу, які безпомилково виберуть стратегію просування.