Home Створюмо свій блог Як швидко і ефективно вивчити HTML і CSS

Як швидко і ефективно вивчити HTML і CSS

0
Як швидко і ефективно вивчити HTML і CSS

Для того щоб створити який-небудь сайт, з унікальним дизайн, неважливо на движку або за допомогою коду, необхідно знати хоча б основи HTML і CSS. Так, так і ще раз так адже HTML є основою будь-якого сайту. Неважливо, що ви використовуєте, движок – програму з готовими шаблонами або Photoshop. Важливо те, що коли ви захочете щось виправити (поміняти колір, змінити фон, прибрати поле пошуку) ви зіткнетеся з проблемою, а як же це зробити? І не завжди функції того ж WordPress або Joomla задовольнять всі ваші бажання.

Для цього і потрібні ці невеликі, але базові знання цих неважких, але важливих мов веб-програмування. Нехай вас не бентежать ці назви, насправді тут немає нічого важкого, бо HTML це саме легке що зустрічається в вебі, і вивчити його можливо всім бажаючим.

Що для цього потрібно? Зовсім небагато: час, терпіння і регулярна навчання, яка не займе так багато сил. Саме про це і піде мова далі. Отже, від форми навчання, яку ви оберете і буде залежати ваш майбутній професіоналізм в даній сфері, тому до вибору навчання HTML і CSS потрібно поставитися серйозно. Але для того, щоб визначиться, спочатку потрібно ознайомитися з усіма варіантами навчання які зараз існують.

Перший з них платні курси. На них вам звичайно ж розкажуть багато про цих технологіях, покажуть на прикладі їх роботу, і навчать вас створювати і редагувати сайти на HTML. Але за це, ви заплатите досить не погані гроші, і навчання може проходити в незручне для вас час і швидше за все в незручному місці (такі курси існують не в кожному місті, селі, селищі). В принципі не поганий вид навчання, але на жаль, не всім він підходить.

Наступний вид навчання це книги. Як говоритися перевірений і відмінний спосіб, завдяки якому ви отримаєте великий об’єм знань, який в принципі завжди буде з вами, і завжди можна буде подивитися що, як і чому. Не потрібно нікуди їхати, навчання може проходити коли завгодно і де завгодно, малі грошові витрати. Але і цей спосіб не ідеальний, але на жаль не багато люблять читати книги, часто книги охоплюють дуже великий матеріал, який може стати в нагоді на практиці і тільки заплутати новачків у сайтобудуванні. Відсутність практики з викладачем може загальмувати процес навчання, який не всі пройдуть до кінця.

Ну і третій спосіб – це відеоуроки, найпрогресивніший, цікавий, зручний і приємний спосіб навчання на сьогодні. Але і тут також є свої нюанси, але в порівнянні з попередніми способами вони незначні. Отже, що ж ви отримаєте, проходячи відеоуроки. Перше краще запам’ятайте матеріал, так як на відміну від книг, де працює тільки зорова пам’ять, дивлячись відеоуроки ви задіюєте як зорову, так і слухову пам’ять, що підвищить відсоток обробки інформації мозком і відповідно її запам’ятовування. Навчання будуть проходить виключно по вашому графіку. Практика відбувається відразу ж після уроку, або під час його. Витрати на відеокурс звісно будуть побільше, ніж покупка книги, але й менше ніж проходження тренінгів. І звичайно найсвіжіша та необхідна інформація і задоволення від навчання. Але є, звичайно, і пару невеликих мінусів. Перше можна натрапити на неякісний відеокурс, тому бажано детальніше ознайомитися не тільки з конкретним відеоматеріалом, але і автором. Може статися так, що у вас не все буде виходити так, як на екрані вчителя, це може відбутися через використання різних версій ПЗ і ОС та інших технічних моментів. У всякому разі, так було зі мною, але не треба впадати у відчай, адже завжди можна скористатися Інтернетом або зробити щось самому.