Як швидко вивчити англійську.

Як швидко вивчити англійську.

Рижанка Інара Малюгіна (54) розповіла про унікальний метод швидкого вивчення англійської мови. Адже людям мого покоління раніше взагалі здавалося, що англійська мова ніколи не знадобиться. Я була закордоном і не розуміла нічого з того, що мені говорили, і, звичайно ж, не могла нічого відповісти. І взагалі, коли треба було говорити по – англійськи, я комплексувала. Це створювало серйозний дискомфорт, тому вирішила якомога швидше вивчити англійську мову. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі английский для детей.
Прочитала в інтернеті гарні відгуки ряду людей про Швейцарському методі. Переконала можливість навчатися вдома або в будь-якому іншому місці, де доступний комп’ютер або телефон, зручний для себе час. Здалося, що таку пропозицію варто спробувати. – Подала заявку по інтернету і відразу отримала програму по електронній пошті. Я могла навчатися у вільний час незалежно від місця знаходження. Більше не витрачала час на безцільні дії, а використовувала його з користю — для вивчення англійської мови.
Цей незвичайний метод зовсім не схожий на курси. Навчання по Швейцарському методом приносила задоволення, так як заняття були продуманими і цікавими. Мені сподобалося, що я могла навчатися у своєму темпі і повторювати матеріал до повного його засвоєння. Вчитися було легко, і свої знання я могла перевірити і закріпити за допомогою практичних завдань і тестів. Було дуже приємно після кожного заняття відчувати себе все сміливіше. Зараз мій англійська суттєво покращився.