Home Як швидко вивчити англійську.

Як швидко вивчити англійську.

1-16-2019

Як швидко вивчити англійську.

Рижанка Інара Малюгіна (54) розповіла про унікальний метод швидкого вивчення англійської мови. Адже людям мого покоління раніше взагалі здавалося, що англійська мова ніколи не знадобиться. Я була закордоном і не розуміла нічого з того, що мені говорили, і, звичайно ж, не могла нічого відповісти. І взагалі, коли треба було говорити по – англійськи, я комплексувала. Це створювало серйозний дискомфорт, тому вирішила якомога швидше вивчити англійську мову. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі английский для детей.
Прочитала в інтернеті гарні відгуки ряду людей про Швейцарському методі. Переконала можливість навчатися вдома або в будь-якому іншому місці, де доступний комп’ютер або телефон, зручний для себе час. Здалося, що таку пропозицію варто спробувати. – Подала заявку по інтернету і відразу отримала програму по електронній пошті. Я могла навчатися у вільний час незалежно від місця знаходження. Більше не витрачала час на безцільні дії, а використовувала його з користю — для вивчення англійської мови.
Цей незвичайний метод зовсім не схожий на курси. Навчання по Швейцарському методом приносила задоволення, так як заняття були продуманими і цікавими. Мені сподобалося, що я могла навчатися у своєму темпі і повторювати матеріал до повного його засвоєння. Вчитися було легко, і свої знання я могла перевірити і закріпити за допомогою практичних завдань і тестів. Було дуже приємно після кожного заняття відчувати себе все сміливіше. Зараз мій англійська суттєво покращився.