Як стати вебмайстром? Поради новачкам

797

Вітаю всіх хто цікавиться заробітком в інтернеті! Ви мрієте стати справжнім вебмайстром, але не знаєте з чого почати? Вас приваблює перспектива навчитися створювати віртуальні шедеври, а потім успішно просувати їх в мережі Інтернет і заробляти при цьому гроші? Якщо це так, то це досить мудре рішення. Адже останнім часом попит на професійних вебмайстрів зростає з кожним днем.

Справжні фахівці на вагу золота і заробляють вони дуже і дуже добре. Але справа тут не тільки в грошах. Це дуже цікава і захоплююча професія, яка дозволяє вам самовиражатися і творити неповторні сайти, блоги, форуми та різні сторінки.

Звучить заманливо, чи не правда? Найголовніше в усьому цьому – це, звичайно ж, ваше бажання. Без вашого бажання, невгамовної тяги і інтересу до всього, що пов’язано із створенням, роботою і просуванням сайтів, не можливо буде стати хорошим фахівцем. Ви повинні виробити такі якості, як посидючість, цілеспрямованість і упорность, а крім того день за днем вивчати і практикувати нові знання.

Багато початківці вебмастера задаються питанням – чи можна стати асом в цій справі, без спеціальної освіти та відповідної скоринки? Звісно можна. Все залежить від вас, від вашого бажання, від вашого прагнення.

Так з чого ж слід почати ваше навчання?

В першу чергу почніть вивчати HTML. HTML – це мова розмітки гіпертексту. Його не варто порівнювати і плутати з мовами програмування. За допомогою HTML браузер правильно відображає різні елементи на моніторі. І саме з нього вам варто почати свій довгий, але при цьому цікавий шлях.
Навчившись верстати хоча б простенькі сторінки, переходьте до вивчення таблиці каскадних стилів (CSS). Завдяки CSS ви навчитеся полегшувати код своїх сторінок, форматувати різні елементи, контролювати зовнішній вигляд сторінок, а так само створювати більш складний і красивий дизайн.

Далі ви щільно підійдете безпосередньо до зовнішнього вигляду сторінки, і тому вам обов’язково потрібно буде навчитися працювати в PhotoShope. Це не дуже складно і дуже захоплююче.
Потім вам слід зрозуміти і опанувати хоча б основами php і JavaScript. Це мови програмування і відразу розібратися в них і вивчити не завжди буває просто. Однак поступово ви зможете освоїти і це.

По суті, HTML, CSS, PhotoShop, php і JavaScript – це найголовніше і основне, що вам неодмінно треба взяти на замітку. Найчастіше цього цілком достатньо, щоб навчитися створювати якісні сайти. Проте вам не слід забувати про те, що створити гарний сайт з ексклюзивним дизайном – це ще не все. Ви повинні вміти його правильно завантажити в інтернет. Придбати хостинг і домен. Хостинг – це місце для вашого сайту, а домен – його ім’я.

І ще важливий факт – ви повинні стати профі в частині просування і розкручування свого сайту. Це трохи окрема наука, яка зажадає від вас певних знань, проте займатися SEO (просуванням) теж цікаво і захоплююче.

Нюансів насправді багато і по мірі того, як ви почнете своє навчання, ви станете перейматися різними питаннями і моментами. Головне не губіться і не турбуйтеся, якщо щось буде не зрозуміло чи не зрозуміло. Наберіться терпіння і не зупиняйтеся на досягнутому.

До того ж може вийти так, що вас захопить щось одне. Наприклад верстка сайту, або тільки дизайн. Тоді можливо вам слід почати більш глобально вивчати щось одне і згодом стати професійним верстальником, дизайнером або ким-небудь ще.