Home Як стежити за автомобільним акумулятором.

Як стежити за автомобільним акумулятором.

1-10-2019

Як стежити за автомобільним акумулятором.

Сучасні акумулятори батареї мають дуже великий експлуатаційний ресурс. Вони розраховані на сотні циклів “заряд – розряд”, здатні працювати практично при будь-яких умовах, не потребують частого обслуговування. Але все ж навіть самі якісні акумулятори виходять з ладу раніше часу через зовнішніх впливів і неправильної експлуатації. Якщо використовувати такі корисні поради, то можна буде на порядок продовжити термін служби батареї. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі jump starter купить.
Виробники не рекомендують використовувати розряджений акумулятор, оскільки це суттєво знижує його експлуатаційний ресурс. В нормальному стані напруга на клемах не повинна бути нижче 12, 7 Вольт. Виміряти його можна за допомогою спеціального тестеру. Також деякі сучасні батареї мають світлодіод, який показує рівень заряду вироби. Якщо він горить жовтим кольором, то потрібна підзарядка батареї, а якщо білим – то заміна. Заряджати акумулятор краще всього за допомогою спеціального зарядного пристрою.
Потрібно виставити струм в 1 – 2 Ампера, щоб не пошкоджувати батарею. Особливо чутливі до перезаряду гелієві та кальцієві акумулятори. Батарея трохи підзарядиться від генератора. Подібне потрібно для обслуговуваних і малообслуговуваних свинцево – кислотних батарей з рідким електролітом. В результаті електролізу води його рівень постійно знижується. В нормальному стані електроліт повинен покривати пластини на 2 – 3 сантиметри.