Home Як стежити за своїм здоров’ям.

Як стежити за своїм здоров’ям.

1-8-2019

Як стежити за своїм здоров’ям.

Три роки тому моєї дочки (зараз їй 16 років) поставили діагноз – ЦД першого типу. Перший час (рік – півтора) вона стежила за рівнем цукру, дотримувалася режим харчування, вчасно і правильно ставила ін’єкції інсуліну. Але останнім часом вона майже перестала контролювати цей рівень, їй байдуже власний стан. Вона хоче вести спосіб життя здорової людини (в плані харчування в першу чергу), незважаючи на наслідки. Ендокринолог психологічної допомоги надати не може, оскільки це не входить до її компетенції. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі роды в америке цена.
Хвала Аллаху, Милостивого і Всемилующему. Хай благословить Аллах і вітає пророка Мухаммада, його рід, його сім’ю, його сподвижників і його послідовників. Чи намагалися ви говорити з дочкою про її хвороби не з позиції батька, а з позиції дорослої людини. Подумайте разом, для чого їй необхідно боротися з хворобою, про сенс життя і про ті наслідки, які чекають її при недотриманні інструкцій ендокринолога. Покажіть їй свою заклопотаність, але не намагайтесь жити за неї.
Останнім у вас і не вийде. Дівчинка знаходиться в такому віці, що повинна розуміти, що її життя залежить багато в чому і від її вибору. Тобто, вона несе відповідальність за свої дії. Нагадайте їй, як виглядає перед Аллахом умисне заподіяння шкоди своєму здоров’ю. Погрозами і лайкою навряд чи вам вдасться прищепити своїй дочці самостійність і відповідальність за свій вибір того, як жити. Також, можливо, дитина не усвідомлює всю серйозність свого захворювання.