Як створити сайт для бізнесу

3-25-2020
Картинки по запросу "Як створити сайт для бізнесу"

Як створити сайт, заточений під Google.
Новий конструктор дозволяє створювати і редагувати прості і яскраві сайти за кілька хвилин, працюючи з комп’ютера або смартфона.
Розробники самого популярного пошукача планети запропонували новий інструмент всім вебмайстрам і веб – дизайнерів, яким потрібно створювати прості інтернет – магазини та інші комерційні сайти, спочатку заточені під Google. Вони запустили онлайн – конструктор сайтів, інтегрований в сервіс Google My Business (Google Мій бізнес). Як повідомляє Search Engine Roundtable, після нетривалого бета – тестування, яке стартувало раніше в цьому році, команда Google зробила новий інструмент доступні звичайним користувачам по всьому світу. Також хочемо вам порекомендувати Разработка сайта цена 

За статистикою Google, близько 60% малих підприємств не мають своїх сайтів, оскільки процес їх створення є надто складним, надто дорогим і забирає надто багато часу. Новий безкоштовний інструмент дозволяє вирішити ці проблеми, дозволяючи власникам малого бізнесу створювати прості і яскраві веб – сайти всього за кілька хвилин. Створювати і редагувати сайти, а також розміщувати на їх сторінках рекламу можна з комп’ютера або смартфона. Розглянемо переваги і недоліки нового сервісу. Плюси виглядають наступним чином: При створенні сайту він автоматично заповнюється інформацією зі сторінки відповідної компанії Google Мій бізнес, включаючи адресу на Картах Google і номер телефону. Це гарантує більше відвідувань і дзвінків, відповідно. Користувачам дозволено редагувати сайти, скликані з допомогою базових шаблонів, додаючи текст і фотографії, а також вибираючи теми. Завдяки адаптивному дизайну новий сайт буде автоматично адаптований для пристроїв усіх типів (комп’ютерів, планшетів і смартфонів).

Можливість керування даними та редагування сайту з мобільних пристроїв, що дозволяє вносити термінові зміни з будь-якої точки світу. Можливе отримання персонального субдомену на платформі Google, який буде асоціюватися з конкретною компанією. Тепер розглянемо очевидні мінуси, які виглядають наступним чином: З допомогою нового конструктора Google неможливо створювати сайти на окремому домені. Сервіс не дозволяє додавати на сайт популярні віджети начебто лайв – чату і зворотного дзвінка. Докладніше про те, як створити безкоштовний сайт за допомогою нового конструктора, можна дізнатися у Довідковому центрі Google.