Як створюється криптовалюта.

Як створюється криптовалюта.

Якщо ви не є професійним програмістом, але хочете створити власну криптовалюту, тоді ця стаття спеціально для вас. Для початку вам потрібно дізнатися, в чому полягає різниця між монетою і токеном. Монети працюють на своєму блокчейне (Ethereum, Litecoin, Bitcoin). Блокчейн необхідний для записи транзакцій, які відбуваються в мережі. Будь-хто може створити токен і запустити краудсейл, але незважаючи на всю популярність ICO, цей метод залучення інвестицій викликає безліч питань. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі мобильное онлайн казино на гривны.
SEC починає розглядати токени як цінні папери, які, як і акції, повинні регулюватися. Якщо ви хочете створити криптовалюту, то вам знадобиться блокчейн. Ви можете скопіювати блокчейн інший кріптовалюти, або створити власний. Обидва цих методу вимагають досить багато технічних знань або допомоги досвідченого розробника. Оскільки монети знаходяться на своїх блокчейнах, вам доведеться або побудувати блокчейн, або взяти існуючу, і змінити її для своєї нової монети.
Також, останнім часом з’явилося безліч платформ, які дозволяють створити криптовалюту. Цей варіант найбільш підходить для середньостатистичного користувача – сервіс буде виконувати технічну роботу і відправить вам вже виконану роботу. Наприклад, CryptoLife може спроектувати звичайну монету, і все, що вам потрібно буде зробити, це ввести параметри, від логотипу до кількості монет, отриманих за блок.