Home Як влаштувати день народження в офісі.

Як влаштувати день народження в офісі.

1-2-2019

Як влаштувати день народження в офісі.

в понеділок мій чоловік на роботу повинен притягти якесь частування для колег, в честь дэрэ свого. Шампанське 1 пляшку , 2 соку по 2 літра . Приблизно все обійшлося в 3 тис. Я купую сиру, ковбаси, хліба, фруктів, цукерок, пляшку чого – нитку, соку, з дому беру солоних огурок або помідорів. Спечи що – нитку типу шарлотки (швидко і дешево), ну а якщо хочеться заморочити, то можна пирогів напекти, особисто я не вмію красиві піч. знаю рецепт сирного пирога, якщо треба можу написати, робити швидко і дуже смачно, сиру ніхто не відчуває навіть. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі городской рюкзак.
давай, я його для себе испеку, люблю такі штуки. а піч для роботи його НІ – ЗА – ЩО. тільки за надбавку до його з/ п тищ на 70 =)) Береш дві миски. ложки какао, склянка цукру, виходить розсипчаста маса, викладаєш її половину в посудину, потім заливаєш сир і зверху залишився другої миски. а тато каже, що це сметана напевно)))) Мені от теж треба за декрет проставлятися. ), упаковка чаю, 3 – 4 літра соку (на роботі пити не можна.
піднос фруктів, хтось ще ковбаску з сиром і хлібці. але це зовсім не бюджетно. і на ТВОЄМУ столі ПАСУТЬСЯ ті, кого ти взагалі та знати – не знаєш – а це теж не менше 50 рив, а то й більше. якісь інженери, електрики, комерсанти, охоронці. причому лізуть вперед тих, кого пригощають. і Вовка образити нікого не хоче. поїдемо в магаз, будемо там орієнтуватися =))) так, пироги зараз взагалі вкуснявые роблять. ага, це коли мало людей їдять =)) я б теж за або навіть їм накрутила ролів різних =) але їх 50.