Як вибрати 3D Принтер

2-4-2019

Как выбрать 3D Принтер
Як вибрати кращий 3d – принтер для дому. Проте до цих пір багато людей, які хочуть приєднається до 3D – спільноті, поки не зважуються на це, побоюючись вартості 3D – принтера. Серед багатьох поширена думка, що 3D – друк доступна тільки заможним мейкерів або бізнесменам, хоча це не зовсім так.

Токож хочемо вам порекомендувати ultimaker
Стати власником 3D – принтера для дому високого класу може будь-хто, у кого в гаманці знайдеться дві – три тисячі доларів. Ну а для того, щоб придбати модель початкового рівня, вистачить і кілька сотень.
Умовно 3D – принтери для будинку можна розділити на кілька категорій: бюджетні, середні («робочі конячки») і надточні, які підійдуть дуже вимогливим користувачам.

Тепер потроху про кожній категорії.
В групі найбільш демократичних за ціною 3D – принтерів слід виділити кілька моделей, які повністю відповідають заявленій вартості. ) являє собою набір деталей, які потрібно зібрати самому в повноцінний 3D – принтер. Пристрій ідеально підійде для тих, хто хоче вивчити принципи роботи подібних апаратів і зрозуміти, чи потрібен йому 3D – принтер взагалі. ), трохи цікавіше попередньої: використовує метод пошарового наплавлення (FFF), в якості расходника – пластик і має досить – таки привабливим дизайном.
ПО якій доступно кожному на умовах відкритого вихідного коду. Деякі деталі цього принтера можна друкувати самому.

До середнього класу можна віднести 3D – принтери, які максимально відповідають критеріям: зручність в роботі, широкий функціонал і прийнятна ціна.

Більшість з них мають підігрівається основу і працюють з ABS пластику.
Обидві моделі можуть похвалитися досить високою, у порівнянні з попередніми принтерами, точністю друку і зручним.
Використовуючи обладнання такого класу, можна отримати максимально деталізовані вироби з плавними формами. Але будьте готові до того, що час друку збільшиться в кілька разів.
До якої саме категорії відноситься «ваш» кращий 3d – принтер, ви зможете визначити після детального вивчення технічних характеристик кожної моделі.