Як вибрати двері для оселі.

3-5-2019

Як вибрати двері для оселі.

Вхідні двері на вулицю в приватний будинок мають суттєві відмінності від таких же моделей, розрахованих під установку в квартиру. Візуально вони практично відсутні, але все ж існують. Обумовлено це умовами експлуатації – вуличні двері повинні протистояти агресивним впливам атмосферних опадів. Двері для вулиці в приватний будинок та котедж можуть бути представлені в різних варіантах і розмірах. Наприклад, одно – і двостулкові, зі склопакетом, з накладками з МДФ або з полотном без декоративних прикрас, а також бронедвері. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі дня открытых дверей в университете.
Багато виробників пропонують виготовлення нестандартних розмірів. При цьому вартість готового виробу істотно зростає. Якщо не стандарт невеликий, то простіше розширити дверний проріз або перекрити зазор більш широкими наличниками. Як говорилося вище, вуличні двері мають ряд відмінностей, які кардинально розрізняють їх з квартирними. Не розуміючи їх, неможливо придбати двері, які будуть повноцінно виконувати свої функції.
Перший фактор, що розділяє типи дверей – матеріал покриття. Вхідні двері можуть мати кілька варіантів покриття: Важливо. Всі вхідні двері в обов’язковому порядку встановлюються під захисним козирком. Він захищає від прямого контакту з вологою. Ці вимоги висувають всі виробники, і вони є обов’язковими. При їх недотриманні завод має право зняти гарантію на продукцію. Теплоізоляція виконує дві важливі функції: зберігає тепло в приміщенні, не допускає появу конденсату.