Home Як вибрати дзеркало

Як вибрати дзеркало

1-16-2019

Как выбрать  зеркало
Дзеркало – це теж дуже важлива частина інтер’єру, тому при його покупці потрібно звертати увагу на наступні аспекти. Форма і розмір дзеркала залежать від того, в якому місці вона буде розташовуватися. Наприклад, для вітальні краще всього вибирати дзеркало на спеціальній підставці – так буде набагато зручніше його переміщати. Дзеркало у формі овалу добре буде виглядати в спальні, а для ванної підійде дзеркало, витягнута по вертикалі. Якщо в темній кімнаті повісити дзеркало прямо навпроти вікна, то завдяки відбивається в ньому сонячним променям, освітленість збільшиться в два рази. Цікаво, що дзеркало прямокутної форми або овальне, витягнуте вгору, допоможе візуально підняти стелю і навіть кілька поглибити кімнату. А ось горизонтальне дзеркало допоможе навпаки розширити простір. Дзеркало круглої форми добре буде виглядати там, де вже є предмети схожої форми, наприклад, картина або декоративні тарілки.
Токож хочемо вам порекомендувати продажа зеркал
На внутрішній і зовнішній стороні дзеркала ні в якому разі не повинно бути відколів, тріщин, подряпин і т. Також на сайті є стаття на цю тему є один простий прийом. Потрібно взяти олівець і, витягнувши руку, рухати нею вправо і вліво на відстані приблизно двох метрів від дзеркала. Якщо воно якісне, то відображення олівця не буде в ньому плавати і рябіти. У тому випадку, якщо до дзеркала додається спеціальне кріплення, то обов’язково потрібно впевнитися в його міцності і надійності. Якщо зворотний бік дзеркала пофарбована в зелений, синій або блакитний колір, то це означає, що дзеркало вологостійкий. Таку модель можна сміливо використовувати у ванній або на кухні. А ось про погану якість дзеркала скаже його задня сторона фіолетового кольору.
У продавця потрібно обов’язково поцікавитися, з чого зроблена основа дзеркала. У тому випадку, якщо вона зі свинцю, то таке дзеркало буде представляти небезпеку для здоров’я і його краще не купувати. В якісному ж дзеркалі основа дзеркального покриття зазвичай з алюмінію або срібла. Відображення в дзеркалі з сріблом особливо чітке, так і рівень захисту від пошкоджень та вологи у нього вище. І наостанок, що стосується кромки дзеркала. Вона повинна бути добре відполірована, тому, що просто відрізане скло у будь-якому випадку буде мати тріщини і відколи. Як правильно використовувати кольори в інтер’єрі. Як правильно позбутися від запахів. Як правильно прати і сушити пір’яні подушки будинку. Як правильно ванну кімнату викласти мозаїкою. Як вибрати масляний обігрівач для будинку.