Як вибрати фотографа на хрещення дитини

4-10-2019

Как выбрать фотографа на крещение ребенка
Хрещення – це таїнство духовного народження людини і, безсумнівно, важлива подія в житті кожної сім’ї. Фотограф на водохреща – послуга, яку часто замовляють батьки, щоб зафіксувати священний обряд і зберегти моменти таїнства в професійних фотографіях.
Також хочемо вам порекомендувати фотограф на крещение ребенка
У різних храмах є свої нюанси проведення фотозйомки хрещення, тому важливо заздалегідь підготуватися, з’ясувати деталі і саму можливість відобразити Таїнство. Для проведення фотозйомки хрещення обов’язково благословення священика, не забудьте уточнити у батюшки можливість запросити фотографа.
Фотозйомка хрещення – один з найбільш технічно складних і відповідальних видів фотозйомки. Труднощі фотозйомки в храмі полягає в низькій освітленості, обмеженість простору, а також швидкій зміні дій священнослужителя, фотографу в буквальному сенсі доводиться ловити момент.
Чому краще замовити послуги фотографа на хрещення.
Деякі люди вважають, що фотозйомка хрещення – це неправильно, оскільки це може порушити релігійну атмосферу таїнства, проте насправді – це ваша можливість краще запам’ятати момент звернення дитини у Святу Віру. Оскільки фотозйомка проводиться без спалаху, з використанням фотообладнання, що дозволяє знімати навіть у погано освітлених умовах храму, професійний фотограф не порушить атмосфери, не завадить при проведенні обряду. Крім того, дуже важливо знати всі етапи здійснення таїнства хрещення, щоб не упустити важливі моменти і деталі події. Це моє пріоритетний напрямок у фотографії, яку я ніжно люблю. Вже більше 8 років я знімаю дітей.
Індивідуальний підхід до кожної дитини та кожної сім’ї дозволяє мені отримати щирі фотографії, що розкривають саме Вас, я не працюю за шаблонами.
Авторське бачення дитячої фотозйомки, мій стиль – емоційний, природний, живий, з любов’ю до головним героям.
Процес дитячої фотозйомки здійснюється в будь-якому зручному і бажаному для Вас місці.
Використання винятково професійної техніки для проведення фотографування.
Я не ставлю тимчасових обмежень на дитячу фотозйомку, роблячи акцент на якість.
Надання додаткових послуг за постсъемочной обробці фотографій, виготовлення фотокниг тільки високої якості, фотоисторий сім’ї.
Відмінний сервіс і терміни виконання роботи.
Я пропоную різні тарифи пакетної зйомки, для вашої зручності. З набором послуг, що входять в кожен тарифний план ви можете ознайомитися нижче.
Термін виконання замовлення від 3 – х тижнів. Оплата здійснюється повністю в день проведення фотосесії.
Ви можете придбати подарунковий сертифікат.
Хрещення є духовне народження людини, нове життя.