Як вибрати футболку


Как выбрать футболку
Стати ковбоєм. Класична біла футболка з круглим вирізом, який на англомовних сайтах називають crew-neck. З бавовни, іноді з гомеопатичної дозою еластану. На неї можна надягати картату сорочку, яких нині явний надлишок усюди, або просто носити зі світло-блакитними джинсами. Такі футболки добре вдаються Guess, Levis і Chevignon. Шкода, що Chevignon тепер ні в Росії, та й ніде, крім Франції. Якщо хочеться витратити більше грошей і вважати, що отримав кращу якість, — зволь, є Diesel і True Religion по 5-6 тисяч.
Також хочемо вам порекомендувати купити якісні футболки на сайті printlab.com.ua/futbolki-supermen
Зробити Тіматі. Реперський образ — футболка на 2-3 розміри більше потрібного. Або правильного розміру, але зроблена мішкуватою, зі спущеною лінією плечей і видовженими рукавами. Такі є у Asos і Topman за тисячу, а також у Yeezy або Local Authority за 10 тисяч. Мішкувата футболка може приховати неспортивні фігуру. Але якщо у тебе похилі плечі і худі рученята, жалісне видовище буде.
Зайнятися спортом. Не надто тісні і не занадто вільні, з чистої бавовни або з сумішевої тканини, зазвичай з віскозою або вологопроникними різновидами поліестеру. Строго кажучи, бігати, стрибати або грати в танкові містечка можна в будь футболці, але у спортивних шви міцніше, так і тканина стійкіші до зносу. Тим більше що будь-який спортивний бренд запропонує такі по 500 рублів за штуку.
Виглядати незвично. Є футболки без рукавів з капюшоном. Є схожі на обладунки сбрендившего джедая — таке виконують болгари з Demobaza. Ще бувають довгі, майже до колін, — ці натяки на ісламську моду робить Дамір Будинку. У Lost and Found Rooms можна знайти щось сумне, сіре, зі швами назовні і рукавами, перехідними в рукавички. Багато такого добра зібрано на Antonioli.eu. Але, щоб носити таке в нашій мужньої країні, потрібно особливу мужність.
Стеж за безпекою. Останнім часом британські хулзы палко полюбили Burberry, ніж чимало спантеличили поважну компанію. Якщо їдеш в Манчестер або Лідс, краще не одягати футболку цієї фірми. Так само як не варто носити іронічні футболки Vivienne Westwood в Челябінську. І ще: завжди корисно знати, що написано в тебе на футболці, навіть якщо це ієрогліфи.