Як вибрати гарний букет квітів!!!!

8-15-2019

День Святого Валентина – свято не тільки для закоханих, але і для флористів. Щороку жертви купідонів напередодні свята кидаються в спробах здивувати кохану. Одні влаштовують “романтики” у узбережжя, дарують дівчатам ювелірні прикраси, інші визнаються в почуттях під вікнами коханої, найкреативніші присвячують другій половинці вірші. Але у всі часи безпрограшним варіантом був букет квітів у подарунок.

Словом, День закоханих другий по популярності свято після 8 Березня. Молоді люди намагаються здивувати дівчат. У виборі кольорів невибагливі чоловіки: в основному довіряються смаком флориста або вибирають букети із запропонованих в каталозі. Але є і “примхливі” клієнти, які стежать за трендами флористики. Дня закоханих молоді люди воліють вибирати букети пастельних або яскравих тонів. З моди вже який сезон не виходять півонії. Хоча традиційні білі і червоні троянди вже не користуються колишніх попитом, Ми знайшли до них новий підхід. Флорист робить квітка більш об’ємним, вивертаючи листя “навиворіт”.

При цьому якість квітки не стає гірше, а букет здається більш об’ємним. А от 101 троянда – вже давно моветон. У сучасній флористиці, , немає ніяких правил. Ромашки можна поєднувати з трояндами, бузком або гортензіями. Головне – підійти до справи зі смаком. Для сучасної дівчини важливо, щоб букет був великим і оригінальним, зазначили флористи.Ми при Вас збираемо букет дрібних кущових троянд, хризантем, гортензій і бузку і “приправив” його пофарбованими листям евкаліпта. Останній штрих – блідо – жовта обгортка. Цінова політика в салоні демократична. Купують букети в основному молоді і неодружені, але і “окільцьовані” часто балують своїх дружин, поділилися статистикою флористи. До 14 лютого в салоні готуються заздалегідь, замовлення надходять за два – три тижні до свята, а в День закоханих флористи будуть працювати з восьмої ранку, щоб встигнути здивувати всіх дівчат.