Як вибрати хостинг

10-2-2020

 

Сайт – базова потреба для присутності бізнесу в інтернеті, а для кожного сайту необхідний хостинг. В епоху цифрових технологій, сайт компанії – це вітрина для бізнесу. Будь це сайт-агрегатор, наповнений надскладними технологіями або простий Лендінгем з контактною інформацією – його необхідно фізично розмістити у хостинг провайдера. Хочемо порекомендувати скористатися послугами хостингу     wphost.me 

Що таке хостинг?

Базове визначення хостингу: це сервіс, який надає інфраструктуру, яка дозволяє розмістити веб-сайт в інтернеті. Служба хостингу стягує періодичну плату, яка надає підписувати суб’єкту доменне ім’я, сховище для сторінок веб-сайту і сервер, який забезпечує доступ через інтернет.

Хостинг, простими словами, це комп’ютер, де зберігається ваш сайт.

Більшість хостинг провайдерів пропонують аналогічний базовий набір послуг, в той час як деякі спеціалізуються на менш завантажених нішевих ринках. Вибір правильного хостингу для бізнесу зажадає аналізу і ретельного вивчення.

 

Що потрібно знати при виборі хостингу?

Щоб домогтися успіху в довгостроковій перспективі, власник сайту повинен вибрати кращий хостинг для своїх цілей. Існує багато критеріїв при виборі послуги хостингу – деякі з них очевидні і вимірні:

вартість;

гарантований час безвідмовної роботи;

У той час як інші критерії (наприклад, підтримка клієнтів) є більш тонкими і суб’єктивними, але не менш важливими.

3 види хостингу для сайту:

Віртуальний

Найпоширеніший варіант для невеликих сайтів з мінімальним рівнем трафіку. Віртуальний хостинг означає, що на одному сервері або одному обладнанні, зберігається кілька веб-сайтів. Загальні сервери часто є найменш дорогим варіантом, що робить їх привабливими для стартапів та інших малих бізнесів.

виділений

Коли на одному сервері розміщується один веб-сайт, він називається виділеним сервером. Ця конфігурація дозволяє сконцентрувати можливості комп’ютера на цьому сервері тільки на веб-сайті, на якому він розміщений. Виділений сервер дорожче, ніж загальний сервер, але ці додаткові витрати неминучі для компаній, де продуктивність веб-сайту має першорядне значення для успіху.

VPS

Аналогічно віртуальному хостингу, VPS дозволяють розміщувати декілька сайтів в одній хмарної серверної системі. VPS – це, по суті, хмарна версія сервера; однак через масштабованості, гнучкості і надмірності хмарних обчислень, VPS може запропонувати більше функцій. VPS є хорошим вибором для підприємств з обчислювальними і функціональними вимогами, які з часом змінюються.

ТОП 13 критеріїв при виборі хостингу?

При виборі постачальника послуг хостингу необхідно враховувати більш десятка функцій. Крім перевірки того, чи пропонує постачальник будь-яку функцію, організації також повинні враховувати якість і репутацію послуги. Вибір постачальника послуг хостингу для бізнесу означає вибір нового ділового партнера. Вибір послуги хостингу є довгостроковим зобов’язанням і не повинен бути зроблений без серйозних і всебічних досліджень.

вартість хостингу

Найбільш очевидна і найменш важлива деталь для аналізу – це вартість. Більшість хостингів будуть пропонувати послуги за розумною ціною. В середньому вартість базового віртуального хостингу можна придбати за 200-400 рублів на місяць.

Обов’язково прочитайте договір, тому що хостинг провайдери можуть пропонувати низькі промо тарифи протягом невеликого періоду, а потім підняти ціну до «стандартних» після закінчення терміну без повідомлення.

 

швидкість

Клієнти не люблять повільне завантаження сайту, тому продуктивність хостингу є критично важливим фактором для процесу прийняття рішень.

При порівнянні продуктивності різних хостингів зверніть увагу на те, яке обладнання буде використовувати постачальник. Також необхідно визначити тип сервера, який ви хочете використовувати для сайту: віртуальний, виділений або vps. Вибір буде визначати, яку продуктивність можна очікувати від хостингу.

масштабованість

Крім високої швидкості роботи, деякі компанії потребують хостингу, який може миттєво масштабувати продуктивність за запитом і зменшувати її при зменшенні попиту. Наприклад, у роздрібного продавця може бути сезон протягом року, коли тисячі замовлень надходять протягом декількох тижнів – послуга хостингу повинна бути в змозі масштабироваться, а потім зменшуватися в міру необхідності. Практика показала, що під час COVID-19, багато хостинг провайдери не витримали додаткового навантаження і бізнесмени замість додаткового прибутку отримали непрацюючі сайти.

Uptime

Після того, як ви створите свій веб-сайт, ви захочете, щоб він був доступний і був доступний 100% часу, але жоден хостинг не може забезпечити досконалість, тому більшість провайдерів зобов’язуються працювати на 99,9%. Якщо ваш сайт часто недоступний – це перший дзвіночок щоб провести аналіз хостинг провайдерів ще раз.

Служба підтримки хостингу

Всі технічні нюанси по вибору послуг хостингу важливі для прийняття рішень, підтримка клієнтів і ступінь взаєморозуміння часто є найбільш важливим фактором. Можливість отримання оперативної допомоги від відділу техобслуговування клієнтів часто буде вирішальним фактором при виборі послуги. Раджу переплатити 20-40%, але отримати оперативну і грамотну підтримку.

Безпека

Служба хостингу повинна мати кошти і ресурси для забезпечення захищеної інфраструктури веб-сайту з останніми оновленнями, виправленнями та активними протоколами безпеки, необхідними для запобігання щоденних кібератак.

 

Пропускна здатність

Крім швидкості, з якою можуть оброблятися взаємодії, ви також повинні враховувати обсяг даних, який буде потрібно від хостингу. Невеликий бізнес з сайтом, який привертає лише кілька відвідувачів в день в пошуках контактної інформації, має зовсім інші потреби, ніж бізнес, щодня транслює тисячі медіа-файлів.

Більшість хостинг-провайдерів будуть коригувати ціни в залежності від запитуваної пропускної здатності.

дисковий простір

Хостинг запропонує різні лінійки зберігання в залежності від ваших потреб. Невеликий бізнес, який має тільки цільову сторінку, має зовсім інші потреби в сховище, ніж бізнес з сотнями сторінок контенту.

Інструменти для створення сайтів

Багато хостинги пропонують набір інструментів для створення професійного веб-сайту для малого бізнесу. Якість і кількість інструментів розробки, пропонованих хостингом, сильно розрізняються, тому вам слід шукати компанії, що пропонують необхідні вам інструменти для створення вашого веб-сайту.

доменні імена

Як тільки ви знайдете доменне ім’я, хостинг запропонує його зареєструвати. У багатьох випадках служба запропонує зробити це безкоштовно або за низькою ціною, але обов’язково прочитайте дрібний шрифт, тому що це може бути тільки протягом першого року. Доменні імена повинні продовжуватися кожен рік і наступний рік ціна може бути сильно завищена, тому уточніть додатково і вартість продовження.

Перенесення існуючих сайтів

Ймовірно, що в 2020 році у вас вже буде сайт і ви захочете перенести його на новий хостинг. Залежно від сайту, це може бути складним завданням для виконання.

Деякі хостинги запропонують допомогу технічного персоналу, щоб зробити перехід з одного хоста на інший максимально швидким і ефективним. Деякі хостинг провайдери пропонують це безкоштовно в якості стимулу для переходу.

Простота використання

Найпопулярніші послуги хостингу доступні через стандартний веб-браузер. Цей інтерфейс дозволяє оновлювати контент, відстежувати навантаження на хостинг і іншим чином керувати вашим сайтом.

Зберігання та захист персональних даних

Обраний хостинг-провайдер повинен надавати конкретні гарантії того, як він буде захищати і обробляти будь-які дані, зібрані на вашому сайті.