Як вибрати кільце золоте


Как выбрать кольцо золотое
Подарувати коханій каблучку – відмінний спосіб зайвий раз продемонструвати свою любов. Щоб зробити правильний вибір, необхідно спочатку вивчити які прикраси вона носить у повсякденному житті. Також ви обов’язково повинні знати розмір її пальчика і враховувати тип шкіри: для холодного підходять білі сплави і рожеве золото, а для теплого – чорний і жовтий метал.
Також хочемо вам порекомендувати смотреть на сайте
При пошуку ідеального прикраси для вашої половинки варто також враховувати її стиль життя і професію, адже від цього багато в чому залежить її вибір аксесуарів. На сайті представлений широкий асортимент прикрас, в тому числі і кілець. Щоб ваш подарунок гармоніював з її чином, вам слід дотримуватися ряду рекомендацій.
Жінкам креативних професій подобаються виключно оригінальні та унікальні коштовності, тому забудьте про класику. Виберіть модель з незвичайною конструкцією, рідкісними камінням і нестандартним поєднанням кольорів. Що стосується сплавів, то білим або жовтим її навряд чи здивуєш, а ось металом чорного, рожевого, зеленого, синього або бузкового кольору ви точно її заинтригуете.
Камені теж повинні дивувати, тому сміливо шукайте обідок, декорована чорними і синіми кристалами, а також будь-якими самоцвітами барвистих відтінків. Крім того, творча натура обов’язково оцінить виріб з емаллю, перламутром і перлами, наприклад, кольоровим або бароковим, але тільки дизайн кільця повинен бути креативним і сучасним. Можете також підібрати аксесуар з виробним каменем або необроблених мінералом, які останнім часом користуються явною популярністю.
Жінкам, що працюють в офісі, доречно дарувати коштовності зі стриманим і лаконічним дизайном: чіткі лінії і мінімум декору. Сплав бажано вибирати більш стандартний: золото або срібло. Актуальним може бути титан, але не кольоровий. Від моделей з діамантами точно варто відмовитися, так і від різнокольорових самоцвітів теж. В якості декору можуть бути камені білого або якогось ніжного кольору середньої цінової категорії, а також перли і емаль.
Таким активним леді підійдуть прикраси в мінімалістичному і конструктивному стилі. Сплав краще вибирати високоміцний: наприклад, вольфрам, титан або паладій, а ось м’яке срібло і золото високої проби не підійдуть, так як вони дуже легко можуть деформуватися. Камені на обідку повинні бути надійно закріплені і бажано, щоб вони не виступали над його поверхнею.