Як вибрати клінінгову компанію

12-3-2018

Как выбрать клининговую компанию
У століття величезних швидкостей, електронної комерції, повної роботизації та автоматизації процесів, багато жителів мегаполісів, а також бізнеси використовують аутсорсинг і наймання клінінгових фірм для вирішення питань чистоти, естетичності приміщень, квартир, комерційних об’єктів. Пропозицій на ринку безліч. Тільки в Москві та Петербурзі офіційно зареєстровано понад 950 організацій по чистоті, не кажучи вже про приватників.
Токож хочемо вам порекомендувати window washer
Фінішна прибирання після ремонту, перед відкриттям ділових приміщень, торгових площ або прийому-здачі квартир, котеджів, будинків після обробки дуже важлива. Більшість будівельних і оздоблювальних компаній включають у собівартість робіт послуги миття приміщень. Але бувають випадки, коли сам власник нового житла або комерційного приміщення хоче провести якісний клінінг. І тут важлива компетенція виконавця. Компанії, що працюють на ринку більше 5 років, за роки роботи накопичили значний досвід по роботі з будівельними забрудненнями, мають свої технології і засоби по ефективному видаленню будівельних плям (грунтовка, затірка, фарба акрилова фарба і т. д.
АТ «Аргументи і Факти». Генеральний директор Руслан Новіков. Головний редактор тижневика «Аргументи і Факти» Ігор Черняк. Директор з розвитку цифрового напрями та нових медіа АиФ.ги Халаімов Денис. Шеф-редактор сайту АиФ.ги Володимир Шушкин.