Як вибрати курси просування сайту

2-10-2019

Как выбрать курсы продвижение сайта
Безкоштовний SEO – курс по просуванню сайтів в Яндекс і Google. Уроки по збору семантики, текстами, посиланнями і іншому. Просте і зрозуміле навчання без води. Більше вам не доведеться кидати свої справи заради вебінарів.
Токож хочемо вам порекомендувати курсы продвижение сайта
Не потрібно підлаштовувати свій графік під нас.
Ви вже визначилися, що просування сайтів в інтернеті — те, чим ви хочете займатися.
Ви зможете зрозуміти, якщо підрядник намагається вас обдурити.
Урок.
Урок.
Урок.
Урок.
Урок.
Урок.
Як скласти ТЗ для копірайтера і знайти якісного.
Урок.
Навіщо потрібні SEO – посилання і що таке крауд – маркетинг.
Урок.
Урок.
Бонус.
Бонус.
Бонус.
Урок.
Що таке просування сайтів в пошукових системах, в чому його суть. Навіщо їм займатися і з чого почати. Яким SEO було раніше, і що працює зараз.
Урок.
Як новачкові швидко і безкоштовно зібрати ключові слова для просування сайту. Що таке ключові слова і семантичне ядро, інструменти і способи збору семантики, автоматизація за допомогою Словоеба.
Що робити з семантичним ядром після збору ключових слів і визначення частотності. Видалення стоп – слів, угруповання в кластери та інші кроки по роботі з семантикою.
Детально розбираємо угруповання ключових слів семантичного ядра. Головне правило угруповання: одна група = одна сторінка = рішення однієї проблеми користувача. Який спосіб угруповання краще — по перетинанню ключових слів або за пошуковій видачі.
Урок.
Навіщо потрібно проводити внутрішню оптимізацію сайту. Як це впливає на просування сайту в пошукових системах. На що варто звернути увагу.
Дублі сторінок сайту в індексі пошукових систем. Чим це небезпечно, як і навіщо від них позбавлятися.
Урок.
Правила оптимізації фрагментів при просуванні. Заголовок, опис та інші елементи. На що варто звернути увагу, щоб залучити трафік.
Урок.
Як правильно оптимізувати заголовки H1 – H6 для просування в пошукових системах. Головні правила і вимоги до зовнішнього вигляду. Структура заголовків — тези і частота використання. Безпечний спосіб входження ключових слів.
Урок.
Як підготувати ТЗ копірайтеру, щоб отримати кращий SEO – текст. Огляд 5 бірж контенту: Адвего, ETXT, Копальні. Публікація тексту і прискорення індексації.
Пошук копірайтерів і робота з ними.
Публікація тексту на сайті і прискорення індексації.
Урок.
Просування сайтів посиланнями — що це таке і навіщо потрібно. Як линкбилдинг працював раніше і що змінилося зараз.