Як вибрати квартиру

Как выбрать квартиру
Як вибрати спліт – систему для квартири.
Також хочемо вам порекомендувати продаж квартир Львів
Як вибрати спліт – систему для квартири.
Спліт – система – це кондиціонер, що складається з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього. Зовнішній блок являє собою компресор – конденсатор, який монтують поза домом – на фасадах або на даху. Внутрішній блок – теплообмінник, його встановлюють у приміщенні. Щоб правильно вибрати кондиціонер спліт – системи, враховуйте один важливий момент.
Кондиціонери спліт – системи: як вибрати. Підбираючи спліт – систему для будинку, визначитеся з оптимальною потужністю охолодження. Важливо знати наступні параметри: висота стель, площа приміщення, рівень сонячної освітленості, кількість людей, що проживають в ньому. Обов’язково враховуйте наявність працюючої техніки (телевізора, комп’ютера та ін. Пам’ятайте, що на охолодження 10 м2 площі кімнати необхідний 1 к. Якщо кімната не ізольована, то до її площі додайте площа суміжного приміщення. Вт — при слабкій фізичної активності; 0,2 к. Вт — при високій активності; Q3 – тепло, що виділяється побутовими приладами: 0,2 к. Універсальний розрахунок — це 30% від максимальної потужності споживання електроприладу. Оптимальна потужність спліт – кондиціонери (Qrange ) коливається від 5% до 15% отриманого значення Q. Приклад автоматичного підрахунку всіх параметрів дивіться тут. Працездатність пристрою безпосередньо залежить від технології установки. Монтаж спліт – систем технічно складний, тому варто довірити його фахівцям. У нашому інтернет – магазині за окрему плату, передбачену в пакет послуги «SUPPORT. UA» професійно встановлюється і обслуговується велика побутова техніка, в тому числі кондиціонери.
Тепер ви знаєте як правильно вибрати кондиціонер для дому або в квартиру. У нашому електронному каталозі великий вибір спліт – систем.
Використання будь-яких матеріалів, які розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на F.
Посилання має бути розміщене незалежно від того, як скопійований вміст: повністю або частково.
Установка витяжки: як очистити від жиру.
Хочете привітати колег, партнерів або клієнтів.
У нас знайдете подарунки для кожного.
Облаштовуєте офіс або оновлюєте техніку.
У нас лояльні ціни, багато акцій і унікальних пропозицій.
Зволікайте з покупкою, тому що перебуваєте в іншому кінці країни. Ми доставимо товар в будь-яке місце України, навіть у село. Будьте в курсі останніх новинок, «гарячих» розпродажів та акцій.
Ми любимо підносити сюрпризи і робити подарунки.
Не розмінюватися На дрібниці, статус не дозволяє-)). Даруємо по – серйозному: побутову техніку, електроніку, інструменти, іграшки.
Я тут і можу відповісти на всі ваші питання прямо зараз.