Home Як вибрати лампу для нарощування нігтів

Як вибрати лампу для нарощування нігтів

1-4-2019

Как выбрать лампу для наращивания ногтей
В УФ лампі відбувається процес полімеризації матеріалу під впливом ультрафіолетових променів. Найчастіше використовують лампу з чотирма лампочками по 9 Ват, які легко замінюються в разі несправності. На панелі є таймер на 2 хвилини, що відповідає часу сушіння гель-лаку, біогелю або гелю. Так само таймер може встановлюватися на нескінченність. Нижня панель може забиратися, що зручно для процесу педикюру. Головним плюсом лампи є демократична ціна. Це зручно для початківців майстрів або для домашнього використання.
Токож хочемо вам порекомендувати лампа для наращивания ногтей
Лампи для полімеризації стійкого покриття нігтів, які мають 2 джерела світла, називають гібридними. Тут встановлено 2 види лампочок. Ультрафіолетові лампочки добре схоплюють матеріал зсередини, а LED лампочки міцно закріплюють його зверху. Звичайно, величезним плюсом такого апарату є час полімеризації. Гель-лак в такому пристрої висихає за 20-30 секунд, час сушіння гелю від 30 секунд до хвилини, що значно спрощує процес нарощування нігтів. Така лампа може прослужити вам до 80 тисяч годин.
У СВІТЛОДІОДНИХ лампах встановлені відомі світлодіодні лампочки, які не темніють при постійному використанні. Світлодіоди можуть прослужити вам близько 100 тисяч годин без перебоїв і несправностей. При довгому використанні апарат не нагрівається. Він може просушувати будь-який матеріал досить швидко. Час полімеризації гель-лаку становить 10-30 секунд, в залежності від обраної марки матеріалу.
Лампи CCFL LED від 18 до 48 Ват просушують будь гелеве покриття. Вони оснащені лампочками з «холодним катодом» і світлодіодними лампочками. Лампа економить електроенергію, не дивлячись на термін своєї служби до 100 тисяч годин. Такі пристрої вибирають майстри і аматори, які хочуть спробувати працювати з різними видами покриттів. Лампа не нагрівається, з нею комфортно працювати як в салоні, так і вдома. Компактність лампи дозволить їй вміститися на кожному столику, також ви зможете легко переносити і переводити цей пристрій. Час полімеризації матеріалу в гібридній лампі становить від 10 до 60 секунд.