Як вибрати ліжко для спальні.

3-15-2019

Як вибрати ліжко для спальні.

Хороший сон – запорука здоров’я, а здоров’я, як відомо, економити не можна. Лікарі вже давно довели, що майже в половині випадків причина болю в спині – неправильно обрана ліжко. Навпаки, якщо покупка зроблена вірно, з урахуванням всіх правил і рекомендацій, то сон буде приносити справжній відпочинок і розслаблення, а ранок завжди буде добрим, навіть незважаючи на дзвінок будильника. Як правильно вибрати ліжко і не втратити голову від величезного асортименту. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі матрас купить ортопедический.
Розбираємося з типом конструкції, кращими матеріалами, розміром, стилем і іншими особливостями, які важливо врахувати при покупці. При виборі ліжка необхідно орієнтуватися на зростання тих, хто на ній буде відпочивати, а також на розміри приміщення. Правило просте: купуйте найбільшу ліжко, яка може поміститися в спальні, не заважаючи вільному пересуванню. Якщо пошукати, то можна знайти ліжко і 218 см в довжину, а якщо необхідно спальне місце ще більше, то доведеться робити ліжко на замовлення.
Що ж стосується форми, то краще зупинитися на традиційної прямокутної, а свої дизайнерські фантазії реалізувати в незвичайному декорі і яскравому текстилі. Ліжко круглої, овальної, дугоподібної форми або у вигляді серця виглядає ефектно, але може викликати масу проблем: від незручностей під час сну до труднощів з підбором постільної білизни та пледів. Ліжко складається з підстави, куди кладуть матрац, та каркаса, на яке спирається підстава.