Home Як вибрати масажиста

Як вибрати масажиста

1-27-2019

Как выбрать масажиста
Грудничковый масаж – як вибрати перевіреного дитячого масажиста.
Токож хочемо вам порекомендувати nuru massage manhattan
Багато чули про чудесні властивості такого масажу. Діти, які отримують процедури масажу розвиваються інтенсивніше, випереджаючи своїх однолітків, позбавлених таких процедур. Часто педіатр призначає масаж здоровим дітям в цілях профілактики, зміцнення і оздоровлення дитини.
Де ж знайти хорошого перевіреного дитячого масажиста. Адже нерідко класними масажистами називають себе випадкові люди, які закінчили курси масажу при будинку культури, або при Дезе. Масаж, зроблений самозванцем може нашкодити Вашій дитині. Вважаємо, що це розуміють всі батьки. Отже, якого фахівця Ви хочете знайти.
Дитячий масажист, що працює в хорошому державному або приватному медичному закладі.
Слід зауважити, що навіть прекрасні фахівці іноді не можуть знайти контакт з Вашою дитиною. Вони ніби існують на різних хвилях”. У цьому випадку Ваша дитина неспокійний, напружений, плаче. Якщо така поведінка дитини Ви спостерігаєте протягом всієї процедури масажу декількох сеансів підряд, слід перервати масаж і шукати іншого фахівця. Якщо дитина постійно плаче і напружений, а масажі тривають, значить, при Вашому сприянні йому наноситься психологічна травма. При цьому потрібно пам’ятати, що є елементи такого масажу, при якому плач дитини – норма. Як правило, такі елементи досвідчений дитячий масажист виконує в самому кінці. Будьте дуже уважні при виборі фахівця і по можливості, знаходитесь поруч з Вашою дитиною під час масажу. Краще викликати перевіреного масажиста додому, адже домашні умови звичні і приємні Вашій дитині.
Досвідчений масажист знає, що масаж немовляті краще робити в одне і теж час. Для цього хороша перша половина дня або вечора, наприклад, перед купанням. Масаж робиться в добре провітреному приміщенні. На відміну від дорослого масажу застосування будь – яких кремів або масел не вітається. Можливо лише мінімальний їх використання в разі необхідності, адже шкіра немовляти має свої особливості.
Фахівців PremierMedica безумовно можна вважати перевіреними часом і багатьма дітьми масажистами. Це і величезний досвід, рекомендації, і відповідну освіту, і місце – відомий приватний дитячий медичний центр.
Приватна клініка PremierMedica — це новий стандарт медичного обслуговування. Компетентно й технологічно, своєчасно і близько. Всі необхідні медичні послуги в одному місці, спеціально для жителів Новоризького, Рублевського та Іллінського шосе. Докладну карту проїзду можна подивитися тут. Докладну карту проїзду можна подивитися тут.