Як вибрати маску для волосся

9-10-2017

Маски для волосся, мабуть, одні з найбільш обговорюваних косметичних засобів для волосся. Багато хто без них не мислять догляд за волоссям, а для деяких це всього лише черговий маркетинговий хід. Тим не менш, кожна з представлених в нашому інтернет-магазині масок має свою особливість і призначення. Головне нічого не переплутати і наносити маску так, як вимагає рекомендація до використання.
Але перш давайте розберемося навіщо потрібні маски для волосся і як правильно їх вибрати.Хочу порекомендувати купити Princess Hair для волос

Маски працюють глибоко, в структурі волосся. Особливо помітний ефект від їх використання на волоссі, схильних до фарбування, хімічної завивки або регулярної температурній обробці (фен, прасування для випрямлення волосся). До того ж, в зимовий час наші волосся схильні іншим «напасті»: мороз, холод, вітер. І захист їм потрібна як ніколи.

Актуально використання масок і тим, хто регулярно фарбує волосся. Сучасні маски не тільки допомагають зберегти яскравий і насичений колір, але і зволожують і живлять волосся, роблячи їх сильними, блискучими і шовковистим.

Але жодна маска не буде мати бажаний ефект, якщо її не правильно наносити. Якщо маска вирішує проблеми шкіри голови, то та наносити її слід на шкіру. У той час як маски для стрижня волоса на шкіру наносити не рекомендується, щоб не було ефекту «брудних» волосся. Якщо після використання маски створюється відчуття обважнених волосся, то необхідно або наносити менше кошти, або підібрати більш відповідну маску саме для вашого типу волосся.

Ефективність маски забезпечується за рахунок того часу, яке ми тримаємо її на волоссі. Активним компонентам кошти необхідно час (експозиція) для проникнення в структуру волосся. Тому не забувайте тримати маску на волоссі 5 – 15 хвилин, орієнтуючись на інструкцію до застосування і власні відчуття. Не повинно виникати печіння і свербежу.

В нашому магазині представлені маски:

1. для шкіри голови – наносяться за допомогою спеціальної насадки на шкіру (!) голови. Володіють властивостями пілінгу, ретельно очищають шкіру голови, що дозволяє краще проникати активним речовинам. Не наносяться на стрижні волосся.
маска від лупи Оптима (жовта лінія) – ефективно заспокоює свербіж шкіри і бореться з лущенням та запаленням, одночасно дбайливо очищає шкіру голови і волосся.