Home Як вибрати меблі для дому.

Як вибрати меблі для дому.

1-17-2019

Як вибрати меблі для дому.

Часто при оформленні їдальні, люди задаються питанням, меблі в ній має бути. Все залежить від розмірів приміщення. Так у маленьких столових можна обмежитися столом і кількома стільцями. До великим столовим, можна додати так само буфет чи стелаж, а можна і те і інше. З того, як виглядає їдальня і кухня, можна судити про господиню будинку. Тому їдальня повинна бути чистою і охайною, встановіть всілякі органайзери для того що б ховати посуд, столові прибори, серветки. Меблі варто вибирати відштовхуючись від власних уподобань, і звичайно ж від стилістичних особливостей інтер’єру, так для їдальні в класичному стилі підійдуть великі дерев’яні столи, з різьбленими елементами, різні буфети і стільці витонченої форми. Столову ж в стилі хай тек або модерн прикрасять глянсові поверхні, і меблі простих форм. Зверніть увагу на віденські стільці для їдальні, вони створять в інтер’єрі особливу атмосферу, крім того вони відрізняються міцністю і елегантністю. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить стенку в зал.
Безсумнівно меблі повинна бути не тільки красивою, але і безпечною. Велику роль відіграє матеріал, з якого вона виготовляється. У магазині при виборі меблів, ви можете попросити пред’явити вам сертифікати, в яких буде вказано матеріал. Особливу увагу слід приділити цьому питанню якщо в сім’ї є діти. Вибираючи стіл слід відштовхуватися від вищенаведених рекомендацій, а так само від того, скільки людей буде за ним розміщуватися. Навіть якщо у вас невелика сім’я, варто подумати про те, куди розмістити гостей. Можна віддати перевагу столу трансформера, так для вашої родини він буде невеликим, а коли прийдуть гості, його можна буде трансформувати в стіл побільше. Чималу роль відіграє і форма столу, так квадратні і прямокутні моделі, є досить практичними їх можна розміщувати як посередині їдальні, так і в одного з кутів кімнати.
За круглим столом можна розмістити ще більше гостей, ніж за столом мають кути, але дизайнери рекомендують розміщувати круглі столи посередині кімнати, але ніяк не у стіни. Для стилю хай – тек, модерн, ар – деко, а так само гламурного стилю можна використовувати обідні столи, виконані із скла. Це може бути прозоре скло, матове або кольорове. Що стосується форми, це може бути як прямокутний, так і квадратний стіл, а круглий стіл на одній ніжці стане знахідкою для маленької їдальні поєднаною з вітальнею або з кухнею. Коли стіл вже вибраний, на черзі стільці, їх варто вибирати відштовхуючись від того, в якому стилі виконаний стіл, враховуючи його матеріал. Так якщо стіл дерев’яний, нехай стільці так само будуть виконані з дерева. До скляного столу, краще підбирати невагомі і легкі для сприйняття стільці. Що стосується кольору, нехай він поєднується з основною колірною гамою інтер’єру. Різнокольорові стільці в їдальні є модним трендом. Ці елементи меблів так само вважаються кухонним гарнітуром.