Home Як вибрати металевий сайдинг під дошку

Як вибрати металевий сайдинг під дошку

5-28-2019

Как выбрать металлический сайдинг под доску
Горизонтальний металевий сайдинг з профілями Ялинка і Корабельний брус. Актуальні ціни та все кольору під дерево на металлосайдінг. Замір, доставка та монтаж металевих панелей .
Також хочемо вам порекомендувати металлический сайдинг доска
Класичний металлосайдінг випускається в популярних профілях для горизонтального кріплення. Велика колірна гамма і негорючість дозволяють йому відмінно конкурувати з вініловим сайдингом.
Сучасне покриття Принтех, що імітує дерево, вдихнуло нове життя в металеві панелі.
Кожен виробник металосайдингу пропонує свій варіант профілю під корабельний брус. До кожного профілю йде свій оригінальний набір кольорів під дерево.
Металлосайдінг корабельний брус випускається в покритті Ecosteel або в стандартних полімерних покриттях.
Металевий сайдинг Корабельний брус в покритті Colority Print. Можливе виготовлення в інших покриттях з однорідною забарвленням.
Горизонтальні профілі схожі на профілі вінілового сайдинга. Верхня панель зчіплюється з нижньою за допомогою бічного замку.
Ви можете подивитися на металевий сайдинг у формі на цій сторінці. Основні кольори відповідають картам кольорів (RAL і RR). Можна виготовити зелений, коричневий, червоний, синій, а також багато інших варіантів. Кольорові вставки в стіни і цоколь допоможуть створити цікавий за стилем фасад.
Якщо ви хочете зробити фасад більш цікавим, спробуйте використовувати в роботі два кольори металевого сайдинга. Основний колір на фасад і додатковий – на добірні елементи.
Металевий сайдинг з будь-яким профілем буде виглядати по-новому з покриттям під дерево. Ви хочете виділити свій будинок на тлі «сірих» фасадів. Купуйте панелі «під дерево» і вам точно гарантовано увагу друзів, знайомих та сусідів.
Можна вибрати металевий сайдинг в світлому і темному дереві, в мореном дубі і горісі, колір антик і класик. Всі кольори виробляються в Південній Кореї на сучасному заводі Dong Boo Steel. Завод виробляє метал з високим ступенем оцинкування, не менше 245 г/ м2, що відповідає світовим стандартам якості.
Вибираючи металлосайдінг під дерево, ви вибираєте стиль і якість за єдиною ціною. Таке розмаїття форм і розмірів дає можливість вибрати підходящий варіант для будинку.
На відміну від вінілового сайдинга, металевий має перевагу. У вініловому варіанті, профілі протягом декількох тижнів. Металевий варіант такого сайдинга можна виготовити за кілька днів. При цьому розмір панелі (довжина) може бути максимально підходящим для вашого будинку, т.