Як вибрати металопластикові вікна для балкона

4-30-2018

Упорядкований балкон може стати чудовою зоною відпочинку, особливо це актуально для великих сімей. Скління — відмінний спосіб збільшити корисну площу вашої квартири. Якщо ви хочете зробити з балкона кімнату, то вибір слід зупинити на металопластикових вікнах. Рекомендую замовити металопластикові вікна на сайті www.budservic.com.ua

Види віконних профілів
REHAU — Висока ефективність застосування віконних конструкцій з ПВХ REHAU красиві, довговічні і прості в обслуговуванні. Вони надають елемент стилю доповнюється функціональними можливостями для рішення, яке відповідає потребам і очікуванням домовласників, які вимагають максимальної віддачі від своїх вікон

Переваги :

Спеціальна розробка REHAU, щоб витримувати високі УФ-випромінювання

Немає знебарвлення, деформації та усадки

Дозволяє уникнути конденсації

Немає іржі та корозії

Відмінна шумо-і теплоізоляція

VEKA– профілі виготовляються з високоякісного ПВХ, довговічні та екологічно безпечні. Мають відмінну звуко і теплоізоляцію, що відмінно підходить для економії тепла. Вікна VEKA мають відмінну стійкість до коливань температур, що дуже важливо для наших кліматичних умов.

KBE – забезпечать затишок, комфорт та безпеку. Профілі KBE, пропонують всі переваги, які можна очікувати від сьогоднішнього вікна — тепло – звукоізоляція, водонепроникність та міцність і стійкість профілю від впливу УФ – променів.

SALAMANDER –виробляються з допомогою передових технологій, мають широкий вибір форм та кольорів, відмінну функціональність. Простота в обігу, тепло – звукоізоляція роблять вікна SALAMANDER відмінним варіантом для скління балкона.

На що слід звернути увагу при виборі профілю?
Як вибрати металопластикові вікна для балкона

Зміцнення вікна металом — дуже важливо
Кожне пластикове вікно всередині посилене металом, тому вони називаються металопластиковими. Іноді вага відкривається стулки вікна з двокамерним, що складається з трьох стекол. склопакетом може доходити до 50 кг. Звичайно, пластикові вікна не можуть витримати таку вагу. Тому, рамка для кріплення у віконний проріз і петлі, які тримають вікна, повинні бути якісними. Вони зроблять вікна не тільки красивими, але надійними!

Якісні аксесуари вікна
Природно, що від якості металу, з якого виготовлені аксесуари, від якості їх виготовлення, правильного складання й комплектації залежить багато чого. Неякісні аксесуари не можуть бути довговічними.

Тому, краще відразу вибирати якісний профіль, який сам по собі буде найкращою гарантією якості.

Підтримка металопластикових вікон
Щоб полегшити роботу фурнітури, тримає вікна потрібно спеціальний пристрій – мікроліфт.Як вибрати металопластикові вікна для балкона

Мікроліфт — це два металевих ролика в нижньому куті стулки (протилежному верхньої петлі), які беруть на себе всю ударну навантаження при закриванні стулки і плавно, м’яко закочує стулку, забезпечуючи неймовірний комфорт користувачеві і ще більш довгий термін служби всього виробу! Важіль мікроліфта дозволяє стулці завжди закриватися в правильному положенні і тим самим оберігає вікно від провисання з боку ручки.

Як вибрати металопластикові вікна для балкона
Крім того, блокувальник запобігає неправильну експлуатацію вікна.
Всі ці якості гарантують безпечну і тривалу роботу вікон.

І нарешті — якість монтажу
Це ще 50% успіху. Досвід і кваліфікація монтажників, умови застосування тільки професійних матеріалів відіграє роль не менше, ніж якість і повний набір вікна.